Armutlu Tatil Köyü Havuz

armutlu-tatil-koyu-ail-havuzuÖZEL AİLE HAVUZU

5 Adet Aile havuzu

Havuzlar jakuzili olup, ısıtılmış deniz suyu kullanılmaktadır. Aile havuzlarında sauna, WC, duş ve soyunma kabini bulunmaktadır. Ailece sağlık ve eğlence konforunu yaşayacağınız havuzlar randevu ile hizmet vermektedir.

kaplıca havuzu armutlu tatil köyüKAPLICA HAVUZU

1 Adet Bayan Kaplıca havuzu
1 Adet Bay Kaplıca havuzu

Kaplıca suyu, inflamatuvar romatizmal hastalıkların kronik dönemlerinde kronik bel ağrısı, osteoartrit gibi noinflamatuvar eklem hastalıklarıda, miyozit, tendinit, travma, fibramiyalji sendromu gibi yumuşak doku hastalıklarının tedavisinde, ortapedik operasyonlar, beyin ve sinir cerrahisi sonrası uzun süreli hareketsiz kalma durumlarının mobilizasyon çalışmalarında, nörolojik rahatsızlıklarda cerebral palsy hastalıkların rehabilitasyonunda, stres bozuklarında ve spor yaralanmalarında florür içermesi nedeniyle osteporozda tamamlayıcı tedavi unsuru olarak kullanılır.

havuzYÜZME HAVUZLARI

2 Adet Bayan Yarı Olimpik açılıp kapanabilir havuz
2 Adet Bay Yarı Olimpik açılıp kapanabilir havuz
2 Adet Bayan Yarı Olimpik açık havuz
4 Adet Çocuk Havuzları

Tatil Köyümüzdeki Bay / Bayan Yüzme Havuzlarında, Yaz, Kış +27 derecede deniz suyu vardır.armutlu tatil köyü havuz

Tatil Köyünde, 6 adet yarı olimpik bay , bayan ve çocuk yüzme havuzları bulunmaktadır. Havuzlarımız kapanır açılır sistemli olduğundan 4 mevsim kullanılabilmektedir. Havuz komplekslerinde su kaydırakları, masaj salonu, fitness center, sauna,fin hamamı, aile havuzları, türk hamamı,kaplıca havuzu, duşlar ve kafeteryalar bulunmaktadır.
Yüzme havuzları ilgili işletmece ücretli olarak hizmet vermektedir.

Detaylı bilgi almak için veya;
Devremülk Satın alma ve Kiralama  konusunda   UYGUN FİYATLAR    için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
İletişim Bilgileri:
Telefon            : +90 212 452 52 00
GSM Telefon  : +90 532 225 30 76
WhatsApp       : +90 532 225 30 76 WhatsApp
E-Mail Adresi : info@ozkaragayrimenkul.com
Siz değerli müşterilerimize Web sitemizden en iyi hizmeti verebilmek adına Taleplerinizi Aşağıda bulunan Talep butonlarına tıklayarak çıkan Talep Formunu doldurup bize yolarsanız şayet Siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı hizmet vermiş ola bilmenin onurunu ve gururunu Duymuş olacağız. İlğiniz için teşekkürler Size enkısa zamanda Müşteri Temsilciniz Dönecektir. İyi günler!!!!!!
Apple                             Android                                         Blackberry                                         Microsoft

Özkara Gayrimenkul © Tüm Hakları Saklıdır. 2002 - 2020