Armutlu Tatil Köyü için Bizi takip ederek Armutlu Tatil Köyünün en uygun konaklama seçeneklerini yakalayabilirsiniz. 

Yalova'ya bağlı Armutlu ilçesi, kaplıcaları, doğası ve denizi ile yılın her mevsimi ziyaretçi akınına uğruyor. Marmara Bölgesi'nin en şirin sayfiye bölgelerinden biri olan Armutlu, kolay ulaşımı ile büyük şehirlerin kalabalığından kaçanlara dinlence oluyor.

      Armutlu Tatil Köyünde Devremülk fiyatları sezondan sezona farklılık gösterebiliyor. Bu nedenle, en uygun Armutlu Tatil Köyü devremülkleri için erken rezervasyon olanaklarını ve fırsatları bizi araya edebilir, ailenizle veya arkadaş grubunuzla keyifli bir tatil yapabilirsiniz. 

      Yalova’ya bağlı Armutlu, Marmara denizinin doğusunda, Gemlik körfezinin kuzeyinde yer alıyor. Gemlik’e 37 km., Yalova’ya 55 km. uzaklıkta yer alan ilçeye İstanbul, Bursa, İzmir, Kocaeli, Balıkesir gibi birçok şehirden rahatlıkla ulaşılıyor. Mudanya ve İstanbul’a deniz yolu ile de bağlantısı olan ilçenin en önemli geçim kaynakları zeytincilik, ormancılık, balıkçılık ve turizm olarak sıralanabiliyor.

    Armutlunun  yemyeşil doğası ve tertemiz havası ile sessizliğin ve sakinliğin tadını çıkartabilirsiniz. İlçe kaplıcaları, denizi ve doğası yanında kendine özgü mimarisi ve tarihi güzellikleri ile de ilgi çekiyor. Armutlu evleri uzun yıllardır çekiciliklerini korumaya devam ediyor.

 

     Kuş seslerinin eksik olmadığı huzurlu bir tatil imkanı sunan Armutlu Tatil Köyü, şifalı kaplıcaları sayesinden yılın her döneminde ziyaretçilerin uğrak yerlerinden biri oluyor. 15 günlük devremülk şeklinde hizmet veren tatil köyü, Fıstıklı bölgesinde denizi ayağınızın altına getiriyor ya da çam ormanları arasında yemyeşil bir manzara sunuyor. Termal ya da deniz ile  ailenizle ya da arkadaşlarınızla birlikte keyifli bir tatil yapmanızı sağlıyor.

Armutlu Tatil Köyü, şifalı kaplıcalarla tanışmanız için bulunmaz bir fırsat sunuyor. Armutlu Tatil Köyü fırsatları sayesinde hem ilçenin şirin sokaklarında kaybolabilir, hem de doğa yürüyüşleri ile tertemiz havasını içinize çekebilirsiniz. Kuş sesleri ile süslenen tatilinizi yaz dönemlerinde deniz keyfi ile tamamlayabilirsiniz. Ayrıca Armutlu Tatil Köyün de konaklama yaparak dilerseniz Mudanya, Çınarcık ya da Yalova merkezini ziyaret etme imkanına sahip olabilirsiniz. 

Yemyeşil doğası, tertemiz havası ve şifalı kaplıcaları ile dikkat çeken Armutlu Tatil Köyü için erken rezervasyon yaptırarak veya satın alarak bütçenize en uygun tatili yapabilirsiniz. Fırsatları takip ederek Armutlu Tatil Köyünün en uygun konaklama seçeneklerini yakalayabilirsiniz. 

 

Detaylı bilgi almak için
Bizimle irtibata geçebilirsiniz.
İletişim Bilgileri:
Telefon            :  +90 212 452 52 00
GSM Telefon   : +90 532 225 30 76
WhatsApp       : +90 532 225 30 76 WhatsApp                      
E-Mail Adresi  : info@ozkaragayrimenkul.com

Siz değerli müşterilerimize Web sitemizden en iyi hizmeti verebilmek adına Taleplerinizi Aşağıda bulunan Talep Formunu doldurup bize yollarsanız şayet Siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı hizmet vermiş ola bilmenin onurunu ve gururunu Duymuş olacağız. İlginiz için teşekkürler Size en kısa zamanda Müşteri Temsilciniz Dönecektir. İyi günler!!!!!!
Apple                             Android                                         Blackberry                                         Microsoft

Özkara Gayrimenkul © Tüm Hakları Saklıdır. 2002 - 2022