Armutlu Tatil Köyü Tuz Banyosunun Faydaları

Armutlu Tatil Köyü siz değerli kullanıcıları için tatil köyü bünyesin tuz banyosu kurleri koymuş bulunmaktadır.

Tuz banyosunun faydaları
          Tuzlar çok çeşitli mineral ve elementler içerir. Oldukça faydalı bu mineraller sodyum, potasyum, çinko, magnezyum ve kalsiyum dan oluşmaktadır.
  • Magnezyum; stresi önleyip kişiyi sakinleştirir. Magnezyum ölü deniz tuzu veya Himalaya tuzunda daha çok bulunmaktadır bu nedenle tuz banyosunda bu tuzları kullanmaktayız.
  • Çinko; Cildi rüzgar ve güneş yanıklarından koruduğu gibi düzenli kullanımda bağışıklılık sistemini kuvvetlendirir.
  • Kalsiyum; Banyo esnasında ciltteki gözenekleri çar ve cildi yeniler.
  • Potasyum; Cildin ve vücudun su tutma özelliğini azaltır ve bu sayede vücudun nemini dengeler.
  • Sodyum;Sodyum güçlü bir detokstur. Hücrenin beslenmesini sağlar ölü derileri ve fazlalıkları vücuttan atar. Ayrıca belirli dokulardaki suyu düzenler ve hidrasyonu dengeler.
                                 Ayrıca büyük şehirlerde yaşayan kişiler için günün koşuşturması, gürültüsünden patırdısından, yorgunluğu ve egzoz dumanı, hava kirliliği gibi bir çok sorunlar ile boğuşan kişiler için tuz banyosu iyi bir dinlendirici ve rahatlatıcı doğal bir bakımdır.
                            Cildi parlatıp yeniler fakat tuz banyosunun faydalarını gören kişiler bunu hergün yapmaya kalkışmamalıdır. Gerektiğinden fazla yapıldığı taktirde ciltte beklenmedik olumsuzluklar görülebilir.
Detaylı bilgi almak için veya;
Devremülk Satın alma ve Kiralama  konusunda   UYGUN FİYATLAR    için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
İletişim Bilgileri:
Telefon            : +90 212 452 52 00
GSM Telefon  : +90 532 225 30 76
WhatsApp       : +90 532 225 30 76 WhatsApp
E-Mail Adresi : info@ozkaragayrimenkul.com
Siz değerli müşterilerimize Web sitemizden en iyi hizmeti verebilmek adına Taleplerinizi Aşağıda bulunan Talep butonlarına tıklayarak çıkan Talep Formunu doldurup bize yolarsanız şayet Siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı hizmet vermiş ola bilmenin onurunu ve gururunu Duymuş olacağız. İlğiniz için teşekkürler Size enkısa zamanda Müşteri Temsilciniz Dönecektir. İyi günler!!!!!!
Apple                             Android                                         Blackberry                                         Microsoft

Özkara Gayrimenkul © Tüm Hakları Saklıdır. 2002 - 2020