Artık Balık Terapi Armutlu Tatil Köyünde

Armutlu tatil köyü siz kulanıcıları için tesisin kaplıca ve kür bünyesine tuz terapiden sonra balık terapi kısmınıda açmışbulunmaktadır..................... Anavatanı Sivas Kangal olan doktor balıkları olarak adlandırılan balıkları su ısı derecesi 26-37 derecedeki suda yaşarlar.

Balıklarının Duadak hareketleriyle ciltteki ölü derileri acıtmadan ve kanatmadan yaptıkları mikro masaj ile cildi pürüzsüz hale gelinceye kadar alırlar. Bu Masaj esnasında kan dolaşımını arttırırlar.
Dudaklarından salgıladıkları tuzlu bir enzim (dithranol) vasıtası ile cildin yenilenmesini sağlar. Dünya sağlık ve kozmetik sektöründe ilgi çeken bir trend yakalayan sistem hijyen problemi olan aletlerin yerine pedikür maksatlı olarak kullanılmaya başlanmıştır.

DOKTOR BALIKLARIN FAYDALARI 

1- Deri hastalıkları faydalıdırlar.

2- Kronik egzamada faydalıdırlar.

3- Doğal pedikür yaparlar.

4- Doğal Masaj yaparlar.

5- Kan dolaşımının artımasına sebep olurlar.

Detaylı bilgi almak için veya;
Devremülk Satın alma ve Kiralama  konusunda   UYGUN FİYATLAR    için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
İletişim Bilgileri:
Telefon            : +90 212 452 52 00
GSM Telefon  : +90 532 225 30 76
WhatsApp       : +90 532 225 30 76 WhatsApp
E-Mail Adresi : info@ozkaragayrimenkul.com
Siz değerli müşterilerimize Web sitemizden en iyi hizmeti verebilmek adına Taleplerinizi Aşağıda bulunan Talep butonlarına tıklayarak çıkan Talep Formunu doldurup bize yolarsanız şayet Siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı hizmet vermiş ola bilmenin onurunu ve gururunu Duymuş olacağız. İlğiniz için teşekkürler Size enkısa zamanda Müşteri Temsilciniz Dönecektir. İyi günler!!!!!!
Apple                             Android                                         Blackberry                                         Microsoft

Özkara Gayrimenkul © Tüm Hakları Saklıdır. 2002 - 2020