Devremülk Alım Satım

”Bütçeniz için küçük, geleceğiniz için

   büyük adımlar için burdayız”

       SİZ ALICILAR;  Tatil köyü, Tatil köyü, Site, Site  Dolaşıp Devremülk  Aramaktan bıkmadınızmı ? Fiyatından Emin Olmadığınız Bir Devremülkümü Satın Alıyorsunuz ! Şimdiye Kadar Birktirdiğiniz Paranızı İş Bilmeyen Ayakçının veya Bir Arkadaşınızın Arkadaşıyla mı Yatırıma Dönüştürüp Heba Eceksiniz.

    SATICILAR ; Binbir Emek ve Zahmetle Sahip Olduğunuz Devremülkünüzü Satmak veya Kiralamak İstediğinizde Kimden Profesyonel Yardım Alacak, Kime Danışacaksınız. Alıcılarla Aranızda Köprüyü Kim Kuracak ? İşinizi Gücünüzü Bırakıp, Tapu dairesinde, Belediyede Vaktinizimi Harcayacaksınız.

1– Almış olduğunuz devremülkünüzün tarihini başka bir tarihle  değiştirme işlemi yapılır. (Yer degişiklerinde siz değerli müşterilerimizin yerleri  eder değerinin üzerinde işlem yapılmaktadır.)

2– Almış olduğunuz devremülkünüzün Satış işlemini şirketimiz tarafından yapa bilirsiniz. (Satış işlemi gerçekleştiğinde Paranızı Nakit Alma Garantisi sunar.)

Siz En İyisi İşi Ehline Yani Güvendiğiniz Resmi Olarak Çalışan Bir GAYRİMENKUL DANIŞMANINA   Tabiki. 

Saygılarımızla ÖZKARA GAYRİMENKUL’ e

Detaylı bilgi almak için ;

İletişim Bilgileri:
Telefon            : +90 212 452 52 00
GSM Telefon  : +90 532 225 30 76
WhatsApp       : +90 532 225 30 76 WhatsApp
E-Mail Adresi : info@ozkaragayrimenkul.com
Siz değerli müşterilerimize Web sitemizden en iyi hizmeti verebilmek adına Taleplerinizi Aşağıda bulunan Talep butonlarına tıklayarak çıkan Talep Formunu doldurup bize yollarsanız şayet Siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı hizmet vermiş ola bilmenin onurunu ve gururunu Duymuş olacağız. İlginiz için teşekkürler Size en kısa zamanda Müşteri Temsilciniz Dönecektir. İyi günler!!!!!!

Yorum Bırakın

                                                                                                                                               Apple                              Android                             Microsoft

Özkara Gayrimenkul © Tüm Hakları Saklıdır. 2002 - 2024