Devremülkler

DÖRT MEVSİM TATİL SLOGANIYLA  SİZLERİN HİZMETİNDEYİZ.

Yerinizi Kiraya verme, Satma Konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz SATMAK İSTEDİĞİNİZ VEYA KİRAYA VERMEK İSTEDİĞİNİZ DEVREMÜLKÜNÜZMÜ VAR ARTIK BUNUN İÇİN ARTIK BİZ VARIRIZ 2002 SENESİNDEN  BUYANA GELEN DENEYİMİMİZLE SİZLERE YARDIM CI OLMAK İÇİN.
ALICILAR; Tatil köyü, Tatil köyü, Site, Site  Dolaşıp Devremülk  Aramaktan bıkmadınızmı ? Fiyatından Emin Olmadığınız Bir Devremülkümü Satın Alıyorsunuz ! Şimdiye Kadar Birktirdiğiniz Paranızı İş Bilmeyen Ayakçının veya Bir Arkadaşınızın Arkadaşıyla mı Yatırıma Dönüştürüp Heba Eceksiniz.
SATICILAR ; Binbir Emek ve Zahmetle Sahip Olduğunuz Devremülkünüzü Satmak veya Kiralamak İstediğinizde Kimden Profesyonel Yardım Alacak, Kime Danışacaksınız. Alıcılarla Aranızda Köprüyü Kim Kuracak ? İşinizi Gücünüzü Bırakıp, Tapu dairesinde, Belediyede Vaktinizimi Harcayacaksınız. Siz En İyisi İşi Ehline Yani Güvendiğiniz Resmi Olarak Çalışan ÖZKARA GAYRİMENKUL DANIŞMANINA Tabiki. Saygılarımızla ÖZKARA GAYRİMENKUL’E

Dilerseniz, Sitemize mail atarak işlemlerinzi yaptıra bilir ve sayfamızdan takipcisi olabilirisiniz. Bunun için size gösterilen yerleri tek tuşla tıklamanız yeterli herşey parmağınızın ucunda!!!!!!

1- Almış olduğunuz devremülkünüzün tarihini başka bir tarihle  değiştirme işlemi yapılır. (Yer degişiklerinde siz değerli müşterilerimizin yerleri  eder değerinin üzerinde işlem yapılmaktadır.)

2- Almış olduğunuz devremülkünüzün Satış işlemini şirketimiz tarafından yapa bilirsiniz. (Satış işlemi gerçekleştiğinde Paranızı Nakit Alma Garantisi sunar.)

3- Almayı düşünmüş olduğunuz devremülkle alakalı olarak devremülk sahibi ola bilirsiniz hemde hemen Tapu teslimi olarak

4- Dilerseniz sahip olmuş olduğunuz devremülkünüzle alakalı kira işlemlerini burayı tıklayarak yapabilirsiniz (Özkara Gayrimenkul Garantisiyle Kira işleminiz gerçekleştirilir.)

Detaylı bilgi almak için veya;
 Satın alma konusunda   UYGUN FİYATLAR    için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
İletişim Bilgileri:
Telefon            : +90 212 452 52 00
GSM Telefon  : +90 532 225 30 76
WhatsApp       : +90 532 225 30 76 WhatsApp
E-Mail Adresi : info@ozkaragayrimenkul.com
Siz değerli müşterilerimize Web sitemizden en iyi hizmeti verebilmek adına Taleplerinizi Aşağıda bulunan Talep butonlarına tıklayarak çıkan Talep Formunu doldurup bize yollarsanız şayet Siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı hizmet vermiş ola bilmenin onurunu ve gururunu Duymuş olacağız. İlginiz için teşekkürler Size en kısa zamanda Müşteri Temsilciniz Dönecektir. İyi günler!!!!!!

Yorum Bırakın

                                                                                                                                               Apple                              Android                             Microsoft

Özkara Gayrimenkul © Tüm Hakları Saklıdır. 2002 - 2024