Armutlu Tatil Köyü Hakkında

armutlu yukardan görüntü 8 genel görüntüArmutlu Tatil Köyü, Yalova’nın Armutlu ilçesi Bozburun mevkiinde yer almaktadır. Yılın her mevsimi tatil yapabilme imkanı, eşsiz güzellikteki kumsalı, pırıl pırıl masmavi denizi tertemiz havası ve bin bir derde şifa termal sularıyla sizleri bekliyor.  Tatil Köyü, ormanlarla kaplı deniz kıyısında 300,000 m2’lik bir arazi üzerindedir. Bu proje, Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı termal tatil köyü niteliğindedir.

Tatil köyünün tamamı deniz manzaralı 11 blok ve 1.686 daire olarak inşa edilmiştir. Dairelerin tamamında kaplıca suyu vardır. Proje 37.092 adet devremülk kapasitesine sahiptir.

Tabiatın tüm zenginlikleri içerisinde yer alan Armutlu Tatil Köyü, özenle hazırlanmış yürüyüş parkurları, açık hava spor alanları ile yemyeşil bahçesinde, Tatil köyünün her dairesinde sizinle buluşmaya hazır sağlık dolu termal suyu, açık ve kapalı yüzme havuzları, rahatlık ve güzellik kaynağı SPA’sı, gelişmiş tedavi merkezi, Karma ve Bayan plajı,  her şeyi düşünülmüş  toplantı salonları, Tatil köyü içerisinde aktivite olarak; 6 adet yüzme havuzu (açılıp kapanabilen dört adet yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, iki adet açık yüzme havuzu) su kaydırakları, plajlar, gokart, jet-sky, banana sörf, bowling salonu, internet kafe, futbol sahaları, basketbol ve voleybol sahaları, aile havuzu, kaplıca havuzu, fin hamamı, masaj, sauna, fitness center, 4×4 Atv, Lunapark ve Faytonlar bulunmaktadır.

Tatil Köyünde; alışveriş merkezi, market, kafeteryalar, restorantlar, fastfood ve sağlık merkezi yer almaktadır.Her dairede şifalı kaplıca suyun kullanılabildiği proje, termal turizm için de cazibe merkezi konumundadır. Tatil Köyünde yaz kış, günlük, yaklaşık 9.000 kişi konaklayabilmektedir.

Orman, Deniz ve Kaplıcanın buluştuğu noktada,

Yalova il merkezine 55 km.  Gemlik ise 42 km Mesafedeki bu eşsiz mekan kolay ulaşım koşullarıyla, kent gürültüsünden uzak, oksijeni bol, rutubeti az bir doğada mavi pırıl pırıl denizi ile sizlere muhteşem tatil imkanı sunar.

 Tatil Köyünün kendi deniz otobüsü iskelesi vardır. Her gün İstanbul, Yenikapı,  Bostancı ve Kabataş’tan kalkan tarifeli deniz otobüsleri ile Armutlu’ya  ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için veya;
 Satın alma konusunda   UYGUN FİYATLAR    için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
İletişim Bilgileri:
Telefon            : +90 212 452 52 00
GSM Telefon  : +90 532 225 30 76
WhatsApp       : +90 532 225 30 76 WhatsApp
E-Mail Adresi : info@ozkaragayrimenkul.com
Siz değerli müşterilerimize Web sitemizden en iyi hizmeti verebilmek adına Taleplerinizi Aşağıda bulunan Talep butonlarına tıklayarak çıkan Talep Formunu doldurup bize yollarsanız şayet Siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı hizmet vermiş ola bilmenin onurunu ve gururunu Duymuş olacağız. İlginiz için teşekkürler Size en kısa zamanda Müşteri Temsilciniz Dönecektir. İyi günler!!!!!!
                                                                                                                                               Apple                              Android                             Microsoft

Özkara Gayrimenkul © Tüm Hakları Saklıdır. 2002 - 2023