Özkara Garimenkul’e yapılan yorumlar ve katkılar

431 Yorum var

 1. Veli a

  Devremülk Kiralamak İstiyorum
  21.11.2022 27.11.2022 tarihleri aradinda iki adet daire kiralamak istiyorum

  • ozkara

   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz Veli bey Arkadaşlarımız Sizinle en kısa zamanda iletişime geçekler
   .. Tekrar Görüşmek dileğiyle İyi günler

 2. naciye

  1-15 eylul 98 m2 devremulk almak istiyorum ayrıca 11-17 kasım 98 m2 kiralamak istiyorum

  • ozkara

   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz Naciye hanım Arkadaşlarımız Sizinle en kısa zamanda iletişime geçekler
   .. Tekrar Görüşmek dileğiyle İyi günler

 3. Mustafa T

  Devremülk Almak İstiyorum
  İleti : Bugün saat 13:42 de Eskişehir ‘den telefonla da aramış, görüşmüştük. İhlas Tatil Köyü 8. Blok 3.kat-daire no ?- 98 m2-3 oda tanımlı devre mülkü satın almak istiyoruz.

  • ozkara

   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz Mustafa bey Arkadaşlarımız Sizinle en kısa zamanda iletişime geçekler
   .. Tekrar Görüşmek dileğiyle İyi günler

 4. Bayram Y

  Devremülk Almak İstiyorum
  Devremülk satışları ile ilgili

  • ozkara

   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz Bayram bey Arkadaşlarımız Sizinle en kısa zamanda iletişime geçekler
   .. Tekrar Görüşmek dileğiyle İyi günler

 5. Tuncay Benli

  Kendileri aracılığıyla farklı zaman ve tarihlerde kendilerinden devremülk aldım ve kiraya veriyorum.
  Devremülk alırken ve satarken her zaman güven veren ve profesyonelliğini gösteren, satış ve kiralama sürecinin başından sonuna kadar sorunsuz ilgilenen Özkara Gayrimenkul çalışanlarına teşekkür ediyorum ve Armutlu Tatil Köyünde devremülk alıp satacak ve kiraya verecek herkese tavsiye ediyorum.

 6. Remzi Yağız

  Özkara gayrimenkul uzmanı olarak görev yapan Sayın Mehmet Bey ile Ekim ayı devrmülkümüzün satışı için bir görüşme yaptık. Kendileri sürecin en başından sonuçlanma aşamasına kadar iş takibi, bilgi aktarımı, pozitif ve sabırlı yaklaşımıyla bizleri çok memnun etmiştir. Devremülkümüzün satışını 3 gün gibi çok kısa bir sürede sağlamıştır. Gayrimenkul ofisinizin vizyonunu ve misyonunu güzel bir şekilde taşıyan, özverili hizmetleri ve destekleri için Sayın Mehmet Bey e çok teşekkür ederim. İş hayatında başarılarının daim olmasıni dilerim.

 7. Yılmaz Ati

  Devremülkümüzün kiralanması konusunda
  Selim beyin Ciddi anlamda ilgisi, sabrı ve dürüstlüğü Özkara gayrimenkul de iş çözen güvenilir bir isim. Kendisine çok teşekkür ederiz.

 8. Özcan Emil

  Almayı düşündüğümüz devremülkün Tapu devri zamanlaması çok iyidi kararımızdan 1 gün sonra tapu randevumuzu alıp devir işlemini gerçekleştirdiler.
  Ciddi anlamda ilgili özkara gayrimenkul iş çözen güvenilir bir firma. Mehmet beye çok teşekkür ederiz 🙂

 9. Selma özen

  Eğer Armutlu tatil köyünde siz ve aileniz için uygun devremülk arıyorsanız,

  Özkara Gayrimenkul tam size göre.

  Başka bir emlakcıdan devremülk alacağımızı bildikleri halde hiç üşenmeden tüm sorularımıza detaylı bilgi vermeleri bizi çok aydınlattı

  Armutlu tatil köyünde sahip olmayı düşündüğümüz devremülk ile alakalı birisinin buralarda olduğunu bilmek bize ayrı bir güven veriyor.

  vermiş oldukları bilgiler sayesinde bir devremülkümüzü aldık özkara gayrimenkule tesekkurler

  • ozkara

   Selam Hanım yer sahibi olmanıza çok sevindik Siz ve tanıdıklarınıza hizmet vermek bizim için keyifli olacaktır.
   .. Tekrar Görüşmek dileğiyle İyi günler

 10. Cavit Faze

  Her şey harika, daire denizin iki adım dibinde şansımıza rüzgarsız bir zamandı. Özkara firmasının hızlı dönüşleri sayesinde sorunsuz bir tatil geçirdik.

 11. Gülcihan Z.

  Dairenin konumu, denize yakınlığı çok güzel. Akşama kadar denizin keyfini çıkarıp sonra da yine deniz manzaralı bahçe kısmında yemek yiyebilirsiniz. Denizi çok güzel. Evde ihtiyacımız olan her şey vardı ve ne zaman ihtiyacımız olsa Özkara ile kolaylıkla iletişime geçebildik.
  Bizim için en önemlisi bütün bunları gün içinde rezervasyon yaparak yapabilmek, sakin bir tatil için çok ideal

 12. Azra Büyükce

  Her anından keyif aldık. Daha iyi bir tatil geçiremezdik. Kesinlikle gelecek yıl tekrar rezervasyon yapacağız!

 13. Hüseyin A.

  Armutlu Tatil Köyünde bir çok iyi konaklama fırsatı yakalamışlığımız arasında özkara nın şimdiye kadarki kiralama işlemlerimiz ve rezervasyon konusunda en iyisi olduğunu düşünüyorum.

 14. Ayşegül T.

  Etkileyici bir konumda büyüleyici bir ev. Deniz manzarası inanılmazdi. Güzel koylara ve plajlara yürüme mesafesindeydi. Harika ilgi ve çok hızlı yanıt veren bir firma.
  Gelecek yıl kesinlikle tekrar edeceğiz. Bu bizim yıllık aile geleneğimiz olabilir!

 15. Feride Çetin

  Kiralık olarak tuttuğumuz dairede, aldığımız güzel hizmetlerden dolayı ve düzenli iş takibi nedeniyle sonsuz teşekkür ederiz. Saygılar.

 16. Sinan Turgut

  Narven termal kasabadaki devremülkümü satmak istiyorum

 17. Ekrem Günizi

  Armutlu Tatil köyün deki Kasım Tatili Devremülkümü pandemi döneminde profesyonel bir şekilde belirtilen kriterlere uygun olarak hızlı kiralamasını yaptığı için Özkara Gayrimenkule teşekkür ediyorum.

 18. Ülkü

  Armutlu Tatil Köyünde Devremülk sahibi olmakla ilgili düşüncelerimizi aktardıktan sonra bir emlak danışmanın sahip olabileceği, bilgi birikim, tecrübesi ve samimiyetle doğru yönlendirmeler sonunda Yaz dönemi ile ilgili akıllı yatırım yapmamızdaki katkılarından dolayı çok teşekkür ederim

 19. Hülya

  Devremülk alma aşamasından tarihi konusunda karar verme gibi zor bir süreci çok güzel idare ettiği için çok teşekkür ederim. Bilgileri, ilgileri, tecrübeleri ve son derece sakin kişilikleriyle görevlerini layıkıyla yerine getirmektedirler. Özkara gayrimenkul bundan sonraki işlemlerim için de yine çözüm ortağım olacaktır

 20. Göktuğ

  Armutlu tatil köyünde kendileri vasıtasıyla almış olduğumuz Mayıs dönemi ile ilgili A’dan Z’ye her şeyle ilgilendiler. Çok memnun kaldık. Bir daha ki alım ve satımlarımızda da Özkara Gayrimenkul tercih sebebidir.

 21. Nilüfer

  Özkara gayrimenkul ile çalışmaktan memnun kaldık. Temmuz Dönemi kiralık daire konusunda Bizimle ilgilendi sağ olsun. Memnun kaldığımızdan dolayı bir kaç arkadaşımızı da bu yaz tatili için kendilerine yönlendirdik

 22. Ahmet

  Armutlu Tatil Köyündeki yaz dönemi devremülklerimin kiralama işlemini hızlı bir şekilde sonuçlandırdınız. Teşekkür ederim.

 23. Bahadır

  Ağustos Ayı Devremülkümü kısa sürede ve gerçekten bana söylenildiği gibi kiraladım. Tüm emekleri için Özkara Gayrimenkule çok teşekkür ederim.

 24. Gülsüm

  Haziran ayın başlarından Armutlu Tatil köyünde istediğimiz devremülkü alabilmemiz de çok yardımını hissettik, aklımızda çok korkular vardı. Acaba sorun çıkar mı gibi, bizi çok iyi yönlendirdiler ve kafamızdaki sorunları sıkılmadan dinleyerek cevapladılar. Özkara gayrimenkulün samimiyetinden ve cömertliğinden dolayı çok teşekkür ederim. Sayenizde emlakçılara bakış açım değişti.

 25. Salih C.

  2006 bugüne bu yolda beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan Her aradığımda telefonunu açan Armutlu Tatil Köyü ile ilgili sorduğum ve aklıma takılan tüm sorulara samimiyet ile cevap veren ve o dönemden bu dönem 5 Tane devremülk almama vesile olan ve gidemediğim zaman kiraya veren Mehmet beye teşekkürler.

 26. Ömer çağrı

  İlginiz, alakanız ve güler yüzünüz için teşekkürler.

 27. Ahmet kalmaz

  Kuzuluk Kaplıca evlerindeki devremülkümü satmak istiyorum

 28. Elif

  Ben Özkara Gayrimenkul ile Yalova Armutlu ilçesinde satın aldığımız devremülkün kiraya verme işlemleri için tanıştık. Kiraya verme işlemlerini bitirdik. Kendileri ile bu süreçte profesyonel olarak saygı çerçevesinde çok güzel iletişim kurarak işimizi tamamladık. Özkara gayrimenkulü bu emeklerinden dolayı buradan da teşekkür ediyorum. Bu şekilde devremülk işimiz olduğunda tercihimiz yine siz olacaksınız. Emeğinize sağlık. Bol kazançlar hayırlı günler dilerim. Saygılar

 29. Osman Sungur

  Devremülkümün kiraya verilmesi ile ilgi ve alakası işlemlerin sorunsuz bir şekilde ilerlemesin de büyük rol oynadı. Vermiş olduğu hizmetten son derece memnun kaldım.

 30. İlhami

  Narven termal kasabadaki devremülkümü kiraya vermek istiyorum

 31. Namık

  Devremülkümüzün satışını çok kısa sürede gerçekleştiren Özkara Gayrimenkul farkını ortaya koydu. Sosyal medyadaki başarılarını görerek kendisine ulaşmıştık o başarılarına bizim dairemizi de ekledi. Kendisine buradan da teşekkür ederiz. Ve mülkünü satmak isteyenlere tavsiye ederiz

 32. Kürşat

  Annemler için devremülk kiraladım çok keyifli bir tatil geçirdiler.
  Kendilerine guleryuz ve samimiyeti için çok teşekkür ederim

 33. Zehra

  İlgi ve alakasından dolayı sayın Mehmet beye teşekkürler.

 34. Sibel

  sarot Termal vadideki devremülkümü satmak istiyorum

 35. Çınar N.

  Devremülkümüzü başka bir Emlakçıya verecekken Özkara Gayrimenkul ile tanıştık ve görüştüğümüz o an onunla bu yola çıkmaya karar verdik. İyi ki de öyle yapmışız. Sadece İki gün sonra müşteri buldu ve çok hızlı sonuca ulaştırdı. Sürecimizi güzel geçirdik ve iyi ki sizle çalışmışız Özkara ile çok teşekkür ederiz. İlginiz, alakanız hep pozitif. .

 36. Murat Sınal

  Bir senedir aradığımız devremülkü Özkara sayesinde almak nasip oldu. Verdiği hizmet olsun, tüm konularda bizi bilgilendirmesi olsun her konuda kendilerinden memnun kaldık. Tüm çevremize önereceğimiz tek isim. Her şey için teşekkürler Özkara Gayrimenkul.

 37. Sultan

  Armutlu Tatil Köyündeki Portföy paylaşım sonrası tecrübesi ve hızlı sonuca gitmesi ve güvenirliği tartışılmazdı.

 38. Esra Karaman

  Armutlu Tatil Köyünde 23 Ocak 30 Ocak Arası tatil yapmak istiyoruz 2+1 98m2 Normal kat Yer bilgisi ve fiyat alabilirmiyim
  Esra Karaman
  0535468****

  • ozkara

   Esra Hanım iyi Günler Sormuş olduğunuz tarihlerde yerimiz mevcut paylaşmış olduğunuz telefon numarasından birazdan sizinle iletişime geçeğiz

 39. İsmail Ertem

  Armutlu Tatil Köyünden 04 Ağustos dönemi E veya F girişi 2+1 98m2 Normal kat satılık devremülk bakıyorum elinizde mevcuttmu
  ismail
  0532735****

  • ozkara

   İsmail bey Almayı düşünmüş olduğunuz devremülk ile ilgili paylaşmış olduğunuz telefondan şimdi arıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz İsmail bey
   Telefonda Görüşmek dileğiyle İyi günler…

 40. Sakine güngör

  Merhabalar Armutlu Tatil köyünün haricinde başka devremülk projelerinin satışı ile ilğileniyormusunuz

  • ozkara

   Sakine Hanım merhabalar Özkara gayrimenkul olarak Armutlu Tatil Köyü, Sarot Termal vadi, Kuzuluk Kaplıca evleri ve Narven Termal kasabadan Yer almak ve ya Satmak İsteyen müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

 41. Ali çoşkun

  Özkara Gayrimenkul ile tanıştığımız dönem pandemi idi. Pandemi olmasına rağmen piyasa bilgisi ve uzmanlığıyla vermiş olduğu bilgiler doğrultusun da yapmış olduğu doğru fiyatlama ile Armutlu tatil köyündeki devremülkümüzü satmış olduk. Gerek işlem hızı pazarlama kabiliyeti Güler yüzlü güvenirlikleri ile kendilerine sonsuz teşekkürler yeni yılda başarılarınızın devamını diliyorum tekrar teşekkür ediyorum

 42. Canan

  Armutlu Tatil Köyündeki devremülkümüz kiraya vermek istiyorduk ama Kira ücreti konusunda çok kararsızdık bize her konuda yardımcı olup aklımızda hiç bir soru işareti bırakmayan Özkara Gayrimenkule çok teşekkür ederim aradığımız her an ulaşılabilir olmaları bize verdiği destekten ötürü bundan sonraki süreçte yine kendileriyle çalışmak isteriz. Teşekkür

 43. Cengiz Topel

  Armutlu tatil köyündeki devrem ile ilgili Hızlı ve güvenilir bir satış gerçekleştirdiği ve verdiği bilgiler için Özkara Gayrimenkul çok teşekkür ederim. Armutlu tatil köyü ile ilgili uzun yıllara dayanan deneyimleri olan bir aracı ile çalışmanın ne kadar avantaj getirdiğini tekrardan gördüm her şey için çok teşekkür ederim.

 44. Fikret Erdem

  4 yıl önce kendileri ile tanışmıştık. İhlas Armutludaki Ağustos dönemi devremülkümü yine Özkara gayrimenkul ile kiraya vermişti. Şimdi istediğimiz şartlarda kiracının çıktığı gün kiraya verdi. ÇOK memnunuz. Başarılarının devamını dilerim

  • ozkara

   Fikret bey bizimle çalışmanız bize güç katıyor iyi ki varsınız Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz
   Tekrar Görüşmek dileğiyle İyi günler…

 45. Hacer

  Daireyi kiraladıktan sonra temizlikçisine kadar ilgilenen her detayda yardımcı olan Özkara Gayrimenkule cok tesekkür ederim başarılar

 46. Gürsel Akova

  Armutlu Tatil Köyünde Temmuz dönemi bir devremülk aradığımızı, fiyat aralığımızı söyledik. Bize çok hızlı bir şekilde geri dönüş yaparak harika bir yer sundular. Güzel bir yatırım yaptık. İşlerini başarılı, dürüst ve en önemlisi severek yapan Özkara Gayrimenkule çok teşekkür ederiz

 47. Mehmet Nuri

  personelden aydınlatıcı bilgiler ve gerçeklikle doğru orantılı memnuniyet duydum.

 48. Cenk Y.

  memnun kaldık, çok güzel karşılandık. Selim Bey Armutlu Tatil Köyü Mart dönemi ile ilgili bir kaç daire önerdi. Hepsi çok güzeldi ama bir tanesini çok beğendik. Memnun olmamız adına çok uğraştı, buradan mutlu ayrılıyoruz, her şey için çok teşekkürler. Kendi çevremiz, dostlarım dahi buradaki güler yüz ve karşılama konusunda herhangi bir ekstra öneride bulunmama gerek yok. Her şey zaten gereğince güzel

  • ozkara

   Cenk bey memnun kalmanız ve istediğiniz devremülkü size suna bilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz
   .. Tekrar Görüşmek dileğiyle İyi günler

 49. Filiz A.

  Armutlu Tatil Köyün’de hangi dönemde konaklasam diye mi düşünüyorsunuz?
  Armutlu Tatil Köyü ile ilgili uygun fiyatlar için aramalarımız sonucu Özkara Gayrimenkul bize Sömestr tatili için daire, tarih portföyünü ve en uygun fiyat seçeneğini paylaştılar. Benim ve ailem için uygun bir sömestr tatili oldu, Özkara Gayrimenkul tam size göre.

 50. Mesut Süren

  Firma 17 yılını tamamladı bu yılla beraber bu sebeple güvenilir Devremülk Emlak firmaları arasında en başta geliyor. Genelde #ozkaragayrimenkul den farklı zamanlarda en uygun daire bilgileri ile ilgili bilgi alıyorum her yıl. Nereye gidilebilir, hangi tarih, m2, kat, imkanları neler ve neler sunuyor ayrıntılı bir şekilde öğrenme fırsatımız oluyor.

 51. Bilal Ardıç

  Narven termal e 9.10 şubat eşim ve 2 çocuğum gelmek istiyorum fiyat öğrenebilirmiyim.

 52. Mustafa Yazıcı

  İhlas armutlu tatil köyünde 28.01.2020 tarihinde başlayan 15 günlük tatilimi kiraya vermek istiyorum 8.blok daire 15 8.kattadır
  2+1 oldukça geniş full deniz manzaralıdır

 53. Semra Pastacı

  Merhaba 11.blok 15/15 08-22 şubat 85m2 devremulkumuzu kiraya vermek istiyoruz ilgilenirseniz memnun oluruz.

 54. Şükran Barutçu

  SAROT DA 16 DONEM 1 ADET YERIM VAR SATMAK ISTIYORUM

  29/7 DEN 12/8 E KADAR

  • admin

   Şükran Hanım Talebinizle Alakalı Müşteri Temsilcilerimiz Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.
   Bizleri tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..

 55. sevgi atasever

  Afyon Gazlı gölde bulunan 6 adet tapulu Devremülklerimizi satmak istiyoruz.

 56. Sevinç Olgun

  Senemizin sadece bir kaç haftasını tatile ayırdığımız için her şey güzel olsun kesfedecegimiz şeyler çok farklı olsun gibi bireysel isteklerimiz olabilir ki olmalı da bence.. o yüzden bence tatil yaparken doğru adreste olmak Ayrıca önemli eğer Emlak firması ile birlikte bir yenilenmeye gideceksek kendimiz için bunu da belirteyim memnuniyetleri göz önünüze almamız lazım ben Özkara gayrimenkul ve bazı Emlak firmalarını denedim o yüzden de şuan için #Özkara yı daha beğeniyorum çünkü rezervasyon konusunu dairenize gitmeden çözmek ekstra önem arzediyor kişiyi her anlamda rahat bir şekilde tatile ya da seyahata hazır hale getirmek de önemli bu ve benzeri birçok şey var tabi ben yardımları ve ilişkilerin den dolayı Armutlu tatil köyü konusunda Özkara gayrimenkul den çok memnun kaldım…

 57. Zuhal

  Valla keşke bir tatil imkanı olsa ama bu sene tatil yapamadık.

  • admin

   Zuhal hanım Tatil yapmayı düşünmüş olduğunuz zaman dilimini 0212 452 52 00 nolu hat dan paylaşırsanız size uygun olan tarih seçeneğini paylaşabiliriz.

 58. Davut Öztürk

  yaz kış bir çok devremülk avantajı ile çok güven veren bir firma

 59. Sinan Özgü

  Özkara da gerçektende bitmeyen yaz fırsatları var. Hele ki eylül ayı olunca tatil fırsatı Özkara Gayrimenkul de iki katına çıkıyor ve fiyatlar normal sezonuna göre nerdeyse yarı yarıya geliyor.

 60. Esma

  Ne zaman Armutlu Tatil Köyünde Kiralık yer baksam bende hep ozkaragayrimenkul.com bakiyorum en uygun ve detaylisi bu.

 61. Nazlı Erguvan

  Armutlu tatil köyü ile alakalı benzer emlak siteleri arasında hizmet bedelini makul tutan, esnek seçenekler sunan bir emlak sitesi. 4-5 defa konaklama hizmetini buradan aldım, hiç sorun yaşamadım.

 62. Hasan Keskin

  Kaplıca Tatil için Özkara Gayrimenkul den rezervasyon yapıyorum. Gerçekten kaliteli ve hesaplı bir site.

 63. Tuba Yağız

  15 haziran 22 haziran ikinci haftasında yer kiraladım. Bize sunmuş oldukları daire konumu ve deniz manzarası olarak gayet güzeldi çok memnun kaldık bize sundukları daireden.

 64. Türkan

  #ozkaragayrimenkul ile geçtiğimiz ramazan bayramında eşimle birlikte 7 gecelik Armutlu tatil köyüne gittik. bilgi almak için aradığımız andan rezervasyon işlemi bitene kadar her şey son derece profesyonel olarak organize edilmişti. rezervasyon yapılan daire ile ilgili tüm işlemlerin sözlü açıklamanın yanında döküman olarak da detaylı tarafımıza iletilmesi güzel düşünülmüş. tatilin başından sonuna kadar her anından keyif aldık. şiddetle tavsiye ediyorum arkadaşlar.

 65. Besim Taşçı

  Bakırköy’de özel bir Hastanede doktorum. Özkara Gayrimenkul’un hizmet sunduğu Armutlu Tatil Köyünden kardeşimle birlikte 2 tane devremülk kiraladık. Konum ve kalite olarak Armutlu Tatil Köyünün en iyi Dairelerinden olan 7 blok, bir siteden beklentilerimizi karşılayabilecek düzeydeydi. Özkara Gayrimenkul’e, dürüst, samimi ve güler yüzlü tavrı için teşekkür ederim

 66. Ahmet Zafer

  Taraklı devremülk hk; HAZİRAN 10/24 ARASI YAKUT EVLER 3.KAT FİYAT 30bin TL TEŞEKKÜRLER

 67. Betül Ezgü

  Özkara Gayrimenkul’den daha önce 2 yer kiralamıştık. Hizmetinden memnun kaldığımız için devremülk satış pazarlama işini de kendisine verdik. Sağolsun güvenimizi sarsmadı ve bu durgun piyasada devremülkümüzü satıp ihtiyacımızı giderdi. Gayrimenkulünüzü satmak mı istiyorsunuz ? Özkara Gayrimenkullu tercih etmenizde fayda var.

 68. Serkan Cibir

  Yaklaşık 3 ay süren devremülk arama sürecinden sonra tanışmış olduğumuz Özkara Gayrimenkul’un, titiz ve hayli ilgili danışmanlık hizmeti ile amacımıza ulaştık.Kendilerine çok teşekkürler

 69. Sami Ahmet

  Özkara Gayrimenkul den aldığın armutlu tatil köyündeki devremülkün arabuluculuğundan yaptığı işten dolayı teşekkür ederim gerçekten işiyle ilgililer bir daha ihtiyacım olursa alış ve satış için Özkara Gayrimenkulu tercih ederim

 70. Sinan Karalı

  Çok teşekkürler Özkara Gayrimenkul… Selim beyden bir devremülk satın aldım. Hem beni hem satıcıyı koruyan adaletli duruşu sebebiyle, ayrıca aldatma ve yanlışlık olmasın diye tapuda para alışverişini takip etmesinden dolayı takdirimizi kazandı. Kendisine çalışma hayatında başarılar dilerim.

 71. Füsun Raz

  Özkara Gayrimenkul’le sahibi olduğum İhlas Armutlu tatil köyü sitesindeki 2+1 devremülkümün satışı vesilesiyle tanıştım.Kendileri hem piyasa bilgisi hem güvenirlik konusunda dört dörtlük yaklaşımlarıyla kısa sürede devremülk satışını sonuçlandırdılar.Kendilerine bir kez daha emekleri için teşekkürlerimi sunuyorum

 72. Burak İşli

  Meslektaşım olan Özkara Gayrimenkul ile yaptığımız devremülk satışında güvenilir dürüst ve söyleşiyi ile vaktinde ve tam olarak yaptığı işlerinden dolayı bir kez daha Özkara Gayrimenkul’e teşekkür eder ve başarılarının devam etmesini umut ederim

 73. Selçuk Fidan

  Özkara Gayrimenkul ile ilk tanışmamız, onun pazarladığı, Armutlu tatil köyündeki kasım dönemi deniz manzaralı satılık devremülkle ilgili bilgi alırken başladı. Devremülk ile ilgili bilgi alırken kendi devremülkümüzü satmak için ideal bir danışmanlık firması olduğunu anladık. Nitekim bizi yanıltmadılar ve devremülkümüzü 1 ay içinde sattılar. Çok güvenilir ve işinin hakkını veren Özkara Gayrimenkul’le çalışmanızı şiddetle tavsiye ederim. Teşekkürler Özkara Gayrimenkul

 74. hakkı karadağ

  10 blok daire 18 – 21 nisan 05 mayıs dönemi devre mülkümü satmayı düşünüyorum
  tel: 0551 109 ****

  hakkı karadağ

 75. admin

  Kampanyalı devremülklerimizden yer sahibi olup
  Ücretsiz Tatil Fırsatı ” Armutlu Tatil Köyünde 15 Gün 23 Kasım – 07 Aralık Kaplıca Tatili” ne Hak kazanan
  Mustafa Nuri Önzer
  Habeş Erden
  Yavuz Alkan
  Sibel Yazgan
  Kemal Demir
  Enes Yüce
  Fatma Ünal
  Özkara Gayrimenkul olarak bizi tercih ettikleri için Teşekkür eder. Şimdiden kendilerine ve ailelerine iyi tatiller dileriz. ‍

 76. Çoşkun

  Numarası: 696312
  *** Blok : 1
  *** Süre : 15 gün
  *** Dönem : 25. Hafta
  *** Bulunduğu Kat : Normal Kat
  *** TAPU DAHİL FİYAT : 12.500 TL
  YARISI PEŞİN KALANI TAKSİTLİ SATIŞINIZ OLABİLİR Mİ ?? EMLAKÇI KOMİSYONU NE KADAR OLUYOR . İYİ ÇALIŞMALAR .

 77. Cumali Seyrek

  Armutlu tatil Köyündeki verasetli devremülkümüzü uzun süredir satamadığımız devremülk satışını Özkara Gayrimenkul kısa sürede gerçekleştirdiği için kendilerine minnettarız. Verdikleri kaliteli hizmetle birlikte, bizimle özenli bir şekilde ilgilendikleri için çok ama çok teşekkür ederiz.

 78. AYNUR KARTAL

  TELEFON – 533 513 ****
  DÖNEM / DEVRE TARİHİ – 2 KASIM-16 KASIM
  BÖLGE – İç Anadolu Bölgesi
  CEPHE – ÖN
  BLOK NO – 2
  KAT NO – GİRİŞ
  m2 – 70
  ODA SAYISI – 1+1
  FİYAT ARALIĞI – 500 TL – 1.000 TL ARASI
  TESİS ADI – Kızılcı Hamam
  KİRALAMA / KİRAYA VERME – Kiraya vermek istiyorum

 79. Betül Kekic

  0505378****
  Devremulk Kiralama Hizmeti
  Kusadasi mavi kelebek tatul koyunde 13-20 agustos tarihleri arasinda tatil hakkim vardir kiraya vermek istiyorum 5 yildizli bircok imkani bulunmakta keyifli eglenceli memnun kalinacak bir tatil keyfi

  • admin

   Betül Hanım Talebinizle Alakalı Müşteri Temsilcilerimiz Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.
   Bizleri tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..

 80. Emine Taner

  Armutlu tatil köyünde Özkara GAyrimenkul den ddevremülk satın aldık. Ev sahibi ile koordinasyonu sağlama tecrübesi ve tapudaki işbitiriciliği ustacaydı. AÖzkara gayrimenkul’e teşekkür eder çalışma hayatında başarılar dilerim.

 81. Caner Sazlı

  Mehmet Bey’in sektöründe son derece başarılı ve güvenilir bir insan olduğunu tanıştıktan hemen sonra anlıyorsunuz. Onun sayesinde uzun ve zahmetli olan devremülk kiralama işini bir günde hallettim. İlerde devremülk satın almak istersem kime soracağımı biliyorum.

 82. Nedret akalin

  TELEFON – 0535561***
  ŞEHİR – Istanbul
  İLÇE – Basaksehir
  SEMT – Bahcesehir
  EMLAK TÜRÜ – Kiraya vermek istiyorum
  EMLAK TİPİ – Çiftlik / Mandıra
  KAT NO – 3kat
  ODA SAYISI – 5
  CEPHE – Ciftlik icinde ,Orman gorur
  m2 – 250
  KİRALAMA / KİRAYA VERME – Kiraya vermek istiyorum
  FİYAT ARALIĞI – 6.500 TL – 7.000 TL ARASI
  ÖZELİKLER – traktorunden,60baslik modern buyukbas hayvan barinagi,2*5 sut sagim unitesi, 1 tonluk sut sogutma tanki,gubre siyiricisi,otomatik hayvan fircasi,suluklari…tam tesekkullu…56 donum kapali arazi icinde…yalova altinovada

 83. Nazlı

  Sn Yetkili,

  İhlas Armutlu tatil köyü
  Devre: 27 aralık -10 Ocak

  Satmak istiyoruz . Fiyat bilgisi ve aracılık etmenizi rica ederim.

  Saygılarımla,

  • admin

   Nazlı Hanım İyi günler
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 84. Dilek Şaşmaz

  Tüm meltemleriyle deniz kokusunu burnunuza getiren, sizi derin huzurlu bir sessizliğe gark eden güzel ortam.

 85. Suzan Yağız

  harika dört gün geçirdik arkadaşlarla. çok güzel ve Nezih bir ortam 🙂

 86. Şebnem Erdem

  kafa dinlemeye mi ihtiyacın var? denize sıfır bir manzara mı istiyosun ? kaliteli bir tatile ihtiyacım var diyorsan düşünme derim 😀

 87. Habeş B.

  Konaklayanlara sükunet sağlayan; geniş alan, akşam sefası tadında sahil keyfi, güvenli bir ortam ve kaplıcalar. Aile ortamına elverişli, bisiklet keyfi düşünenler için kaçırılmayacak alanlar…

 88. Murat

  Site içinde, sakin, huzurlu, aile ortamı kafa dinlemek için ideal bir ortam

 89. İsak

  10-30 Mayis- 10-30 eylul arasi buyuk devremulk fiyatlaru konusunda maille bilgilendirmenizi rica ederim

  • admin

   İsak Bey İyi günler
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Maille En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 90. İbrahim

  Devremülkümü SATMAK İstiyorum.

  • admin

   İbrahim Bey İyi günler
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 91. Sarisoy

  Hediyeli Mayıs 7.500 luk ilan için bilgi almak istiyorum.

  • admin

   İyi günler
   Talebinizle alakalı müşteri temsilcilerimiz İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size bilgi verecekler.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 92. Mehmet

  Devremülk KİRALAMAK istiyorum.

  2 eylül giriş dokuz eylül cıkış fiyat almak istiyorum

  • admin

   Mehmet Bey İyi günler
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 93. Mahmut

  1 .15 eylül devremizi kiraya vermek istiyoruz

  • admin

   Mahmut bey İyi günler
   1/15 Eylül Kiralık Talebinizle Alakalı Devremülkünüzün Kiraya verilmesi ile ilgi müşteri temsilcilerimiz devremülkünüzü müşterilerimize sunacaklar Olumlu bir gelişme olduğunda İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 94. Elif

  2 eylül 5 eylül arası kiralık devre mülk

  • admin

   Elif Hanım İyi günler
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 95. Gulbu

  Yukardaki Armutlu 25 kasım 9 aralık devremülk için 5500 tl istiyorum…satiş listenize alir mısınız ?

  • admin

   İyi günler
   Satılık Talebinizle Alakalı Devremülkünüzün Satılması ile ilgi müşteri temsilcilerimiz devremülkünüzü müşterilerimize sunacaklar Olumlu bir gelişme olduğunda İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 96. yıldız

  Devremülkümü SATMAK İstiyorum.

  1 Blok 35 numaralı dairemiz 7. Katta olup deniz ve orman manzaralıdır.

  • admin

   Yıldız Hanım İyi günler
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 97. Müjgan

  Ekim sonu kasım başı 10 gün, 70 mk ve 85 mk dairenin kira bedelini öğrenmek istiyorum.Teşekkürler

  • admin

   Müjgan Hanım İyi günler
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 98. Mustafa

  Şahsıma ait 85 m2 ihlas armutlu devremülkümü 4 Ağustos – 12 Ağustos 2017 arası ( 8 gün) 2000 TL’ye kiraya vermeyi düşünüyorum.

  • admin

   Mustafa Bey İyi günler
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 99. Ersin

  26-29temmuz arasında ihlas armutlu tatil köyünde 10 kişi kalmak istiyorum 2 tane büyük daire ilginize teşekkür ederim

  • admin

   Ersin Bey İyi günler
   Talebinizle Alakalı müşteri temsilcilerimiz İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size yanıt verecekler.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 100. Mehmet

  3 D11 devremülk 31 temmuz 14 ağustos dönemi kiralık teklifi verebilirmisiniz

  • admin

   Mehmet Bey İyi günler
   Talebinizle Alakalı müşteri temsilcilerimiz İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size yanıt verecekler.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 101. Recep

  4 ekim – 18 ekim Devremülkümü SATMAK İstiyorum.

  • admin

   Recep Bey İyi günler
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 102. Sezer

  18 ağustos 1 eylül armutlu devremülkümü kiraya vermek istiyorum 98m2

  • admin

   Sezer bey İyi günler
   18 Ağustos Tarihli Talebinizle Alakalı Devremülkünüzün Kiraya verilmesi ile alakalı müşteri temsilcilerimiz devremülkünüzü müşterilerimize sunacaklar Olumlu bir gelişme olduğunda İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 103. 50 M2 üst dairelerden düşünüyorum ama daireler 2 odalı mıdır. Temmuz veya ağustos dönemi için devremülk senetli fiyatları ile devremülk suresi kaç gündür

 104. Nimet

  İyi günler, sizden 3 aile 98m2 lik 3 daire için bilgi istemiştim, geliş tarihimiz 31/07/2017 ve 4 gecelik , eğer mümkünse aynı blok ta olsa daha iyi olur.
  Bizi haberdar ederseniz seviniriz.

  • admin

   Nimet Hanım İyi günler
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 105. Muammer

  İlan numarası 252963 olan daire kaçıncı katta bilgi verebilirmisiniz

  • admin

   Muammer Bey İyi günler
   85 m² Daire (4 Kişilik Aile)
   BLOK : 11 DÖNEM : 10. Hafta
   KAT : Normal Kat GÜN SAYISI : 15 Gün
   ODA SAYISI : 1+1 CEPHESİ : Deniz ve Orman cephelidir
   TARİH ARALIĞI : 04 Mart – 18 Mart
   KONUMU : Alışveriş merkezine, İskeleye ve Su dünyasına yakın konumdadır.
   TAPU DAHİL FİYAT : 5.800 TL
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 106. Emine

  04-18 Tammuz donemi8bl 28. Hafta bahce Kati devremulk daireyi kiralamak istiyorum bilge verirmisiniz?

  • admin

   Emine Hanım İyi günler
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 107. Kerim

  26 temmuz 9 agustos donemi kiraya vermek istiyorum ne kadarlik bir gelir olur acaba

  • admin

   Kerim Bey İyi günler
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 108. Mevlüt

  4-18 temmuz kiraya verilecektir

  • admin

   Mevlüt Bey İyi günler
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 109. Kudret

  28-29 haziran ve 3 temmuz tarihleri arasında 5 gün tatil köyünde konaklamak istiyoruz toplam 4 kişilik aile 2+1 bir dairede denize yakın olan deniz manzaralı ve katta tarafıma en uygun fiyatı listesini sunabilirmisiniz. teşekkürler.

  • admin

   İyi günler
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 110. Yaşar

  17 temmuz 1ağutos 98 m2 almak istiyorum. Tsk.

  • admin

   Yaşar Bey İyi günler
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 111. Fatma

  Bayram ikinci gününden Cumartesi gününe kadar tatil fiyatları hakkında bilgi istiyorum 85 metrekare daireler için

 112. Feyzayenme

  6 aile içi sahibinden kiralamak istiyorum

  • admin

   İyi günler
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 113. Alamin

  Mrhabalar,

  Ben 24-30 arasi yani 1 haftalik 5o metre kare bir daire kira almak istiyorum. Fiyatlar ne kadar gelecek?

  • admin

   İyi günler
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 114. Ahmet

  giris.20-07-2017 cikis.27-07-2017 98m2 daire kiralamak istiyorum

  • admin

   Ahmet Bey İyi günler
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 115. Asım

  İhlas Armutlu tatil köyünde bulunan 09/23 nisan devremülkümü Satmak yada daha küçük ama ileki döemlerle takas etmek istiyorum.

  • admin

   Asım Bey İyi günler
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 116. eyüp

  16 temmuz 20 temuzda kalacak bi yer 2 kişi ve de fiyat ögreneblirimiyim

  • admin

   Eyüp bey İyi günler
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 117. refik özyılmaz

  devremülkümü kiraya vermek istiyorum

  • admin

   Refik bey İyi günler
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 118. Hulya

  merhaba haziran 24 giriş 27 çıkış olucak fiyat alabilirmiyim

  • admin

   Hülya Hanım İyi günler
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 119. Ogün

  Yaz Dönemi Devremülklerimi Kiraya vermek İstiyorum

  • admin

   Ogün bey İyi günler
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 120. Ahmet

  haziran sonu veya bayram sonu temmuz 8 gibı bu arada uygun bir daire varsa görüşelim

  • admin

   Ahmet bey İyi günler
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 121. Yasemin

  Temmuz ayı icinde 8.bloklardan 5 gunlUK daire kiralamak istiyorum

  • admin

   Yasemin Hanım İyi günler
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. İletişim Numaranızdan En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 122. Şaban Öz

  temmuz ayi 7.gece kiralik
  98.m.kare temmuzda​ 7.gece konaklama fiyatları
  kac lira ? 85.m.kare 7.gece kaç lira

 123. Fatih Öztürk

  Iyi aksamlar.. Biz temmuz ayinda 3 haftalik kalmak istiyoryz.. 2yetiskin 3 cocuk , ne kadar ucreti ??? Kahvalti / aksam yemegi fiyatin icinde mi ? Degilse yemek ucretlegi ne kadar ??.. Tsk ederim

 124. Sinan aydemir

  Öncelikle slm sunarım ilk etapta okul sonunda 1 haftalık kiralık bakıyorum uygun fiyatlı olursada Devremülk almak istiyorum

 125. gülzade şahin

  merhabalarihlas evlerınde sahibi olduğum devremülkümü sağlık sorunlarım yüzünden satmak için sizlerden fiyat bilgisi rica ediyorum iyi çalışmalar.

 126. ŞAKİR BAHADIR

  Merhaba.
  temmuz-ağustos dönemi için 15 günlük kiralık devre mülk ariyorum…
  6 kişilik bir aileyiz…
  Rahat ve huzurlu bir tatil geçirebileceğimiz bir yer için yardımcı olursanız çok memnun olurum..

  saygılarımla
  şakir bahadır

  • admin

   Şakir bey İyi günler Bize mesaj gönderdiğiniz için teşekkürler.
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Dilerseniz
   0 212 452 52 00
   0 532 225 30 76
   0 532 225 30 76 whatsApp
   Nolu telefonlardan arayıp da hızlı yanıt alabilirsiniz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 127. derya karaoğlu

  Kiralık
  temmuz ortası veya sonra ki dönemlerde en ucuz ne kadar 50 mt 1 haftalık eylül ün ilk haftası dahil

 128. Ali Ruşen Şahin

  Satılık devremulk almak

  • admin

   Ali bey İyi günler Bize mesaj gönderdiğiniz için teşekkürler.
   Talebiniz Hangi Tarihle Alakalı Bize bildirirseniz En kısa zamanda size sağlıklı yardımcı olabiliriz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 129. Resul birsen

  Taraklı Termal.
  1+1 27 subat 13 mart
  2+1 11 temmuz 25 temmuz her ikiside safir evler b blok aqua parka bakan bolumde.satisini yapmak istiyorum yardimci olanbilirseniz sevinirim.iyi calismalar

  • admin

   Resul bey İyi günler Bize mesaj gönderdiğiniz için teşekkürler.
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Dilerseniz
   0 212 452 52 00
   0 532 225 30 76
   0 532 225 30 76 whatsApp
   Nolu telefonlardan arayıp da hızlı yanıt alabilirsiniz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 130. tuncay

  taraklı termalde 28 nisan 12mayıs arası kiralık devremük
  adapazarı taraklı termal de 15 gun tatil keyfi isteyen 1 hafta isteyen 2 hafta kiralayabilr günlük 150 tl başlayan fiyatlar

  • admin

   Tuncay bey İyi günler Bize mesaj gönderdiğiniz için teşekkürler.
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Dilerseniz
   0 212 452 52 00
   0 532 225 30 76
   0 532 225 30 76 whatsApp
   Nolu telefonlardan arayıp da hızlı yanıt alabilirsiniz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 131. Zeynep

  armutlu tatil köyü
  Merhaba ilgilendigim bir kaç ilaniniz var gezi turu gun ve saati hakkinda bilgi alabilirmiyim

  • admin

   Zeynep Hanım İyi günler Bize mesaj gönderdiğiniz için teşekkürler.
   Talebinizle Alakalı Müşteri Temsilciniz En kısa zamanda size yanıt verecek.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 132. İbrahim sönmez

  Temuz ayı devremülk

  • admin

   İbrahim bey İyi günler Bize mesaj gönderdiğiniz için teşekkürler.
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Dilerseniz
   0 212 452 52 00
   0 532 225 30 76
   0 532 225 30 76 whatsApp
   Nolu telefonlardan arayıp da hızlı yanıt alabilirsiniz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 133. Sadik Bahtiyar

  Devremülk KİRALAMAK istiyorum.
  22 nisanda başlamak üzere bir hafta

  • admin

   Sadık bey İyi günler Bize mesaj gönderdiğiniz için teşekkürler.
   Talep etmiş oldu Tarihte yerimiz mevcut Fiyatı 550 TL.

   • Sadık Bahtiyar

    Detaylı bilgi verirseniz bugün rezervasyonu sonuçlandırabiliriz.

    Bilmek istediğim konular:
    1. İhlas Armutlunun devamlı müşterisiyim, hangi blok ve hangi katta yeriniz (veya yerleriniz) mevcut. Daire büyüklüğü nedir, kaç odalıdır.
    2. 22 nisan cumartesi öğleden sonra orada olacağız ve 29 nisan cumartesi öğlende çıkacağız. Buna göre bir haftalık ücret 550 TL ise ne şekilde ve ne zaman ödeme yapabileceğimizi bildirin. Kredi kartı ile ödeyebilir miyim.
    3. Deniz manzaralı ve üst katlar tercihimizdir. Giriş katı istemiyoruz.

    • admin

     Sadık bey
     Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
     Dilerseniz
     0 212 452 52 00
     0 532 225 30 76
     0 532 225 30 76 whatsApp
     Nolu telefonlardan arayıp da hızlı yanıt alabilirsiniz.
     Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
     Görüşmek dileğiyle İyi günler

 134. FATİH BOYACI

  Ilgazmaountain Resortta 28. hafta üst katta 1+1 kayın evleri Devremülküm satılıktır. Orman içinde milli parka komşu şehir gürültüsünden uzak tatil sezonunda 1 haftalık devremülk. Oyun odasından spor salonuna, cep sinemasından doğa sporlarına saunadan türk hamamına, yüzma havuzundan her hafta gerçekleştirilecek etkinliklere her türlü imkandan faydalanabilirsiniz. Ayrıca RCI üyeliği de vardır.

  • admin

   Fatih bey İyi günler Bize mesaj gönderdiğiniz için teşekkürler.
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Dilerseniz
   0 212 452 52 00
   0 532 225 30 76
   0 532 225 30 76 whatsApp
   Nolu telefonlardan arayıp da hızlı yanıt alabilirsiniz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 135. Kübra

  Devremülk olarak aldığımı satmak istiyorum .Bu konu hakkında bilgi alabilir miyim?

  • admin

   Kübra hanım İyi günler Bize mesaj gönderdiğiniz için teşekkürler.
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Dilerseniz
   0 212 452 52 00
   0 532 225 30 76
   0 532 225 30 76 whatsApp
   Nolu telefonlardan arayıp da hızlı yanıt alabilirsiniz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 136. Sengül Süt

  İhlas Armutlu Tatil Köyü.
  Slma
  Devre mülk satin almak istiyorum yeni yapilanlardan

  • admin

   Sengül hanım İyi günler Bize mesaj gönderdiğiniz için teşekkürler.
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Dilerseniz
   0 212 452 52 00
   0 532 225 30 76
   0 532 225 30 76 whatsApp
   Nolu telefonlardan arayıp da hızlı yanıt alabilirsiniz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 137. Sena deniz

  Merhaba;
  Temmuz 3 ten itibaren 5 gün kalmak için 5 yetişkin iki bebeğe yetecek büyüklükte mümkünse bayanlar havuzuna yakın uygun fiyatlı kiralık devremülkler için fiyat almak isityorum?
  Şimdiden teşekkürler

  • admin

   Sena hanım İyi günler Bize mesaj gönderdiğiniz için teşekkürler.
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Dilerseniz
   0 212 452 52 00
   0 532 225 30 76
   0 532 225 30 76 whatsApp
   Nolu telefonlardan arayıp da hızlı yanıt alabilirsiniz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 138. ayşe

  İhlas Armutlu Tatil Köyü. 08*11C** 01*29B** KODLU DEVRE MÜLK LERİMİ KİRAYA VERMEK İSTİYORUM.

  • admin

   Ayşe hanım İyi günler Bize mesaj gönderdiğiniz için teşekkürler.
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Dilerseniz
   0 212 452 52 00
   0 532 225 30 76
   0 532 225 30 76 whatsApp
   Nolu telefonlardan arayıp da hızlı yanıt alabilirsiniz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 139. İlkin

  Eşim üzerine tapulu 85m2(B19), 98m2(B07), 105m2’lik devremülkleri satmak istiyoruz, nasıl yardımcı olabilirsiniz, teşekkür eder, dönüşünüzü beklerim.

  • admin

   İyi günler Bize mesaj gönderdiğiniz için teşekkürler.
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Dilerseniz
   0 212 452 52 00
   0 532 225 30 76
   0 532 225 30 76 whatsApp
   Nolu telefonlardan arayıp da hızlı yanıt alabilirsiniz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 140. Raşit A.

  Eşimin adına Armutlu Tatil Köyünden aldığımız *BLK B GİRİŞİ 11 DAİRE C 05 Dönemli devremilkü satmak istiyoruz.

  • admin

   Raşit Bey Bize mesaj gönderdiğiniz için teşekkürler.
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Dilerseniz
   0 212 452 52 00
   0 532 225 30 76
   0 532 225 30 76 whatsApp
   Nolu telefonlardan arayıp da hızlı yanıt alabilirsiniz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 141. Veysel Erdem

  Merhaba kolay gelsin

  Kasım dönemi için devremülk satılık fiyatları nedir.pesin veya kredi kartı olmadan devre mülk sahibi olmamız mümkün müdür

 142. Hasan S.

  30 mart 13 nisan c06 98 m devre mülküm satılıktır ilgilenirmisiniz. Tşk

  • admin

   Hasan Bey Bize mesaj gönderdiğiniz için teşekkürler.
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Dilerseniz
   0 212 452 52 00
   0 532 225 30 76
   0 532 225 30 76 whatsApp
   Nolu telefonlardan arayıp da hızlı yanıt alabilirsiniz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 143. Petro K. Kumbara

  9 mart giriş 24 mart çıkış bahçe kartı
  Acil kiraya vermek istiyoruz ilgileriniz için şimdiden teşekkür ederiz.

  • admin

   Bize mesaj gönderdiğiniz için teşekkürler.
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Dilerseniz
   0 212 452 52 00
   0 532 225 30 76
   0 532 225 30 76 whatsApp
   Nolu telefonlardan arayıp da hızlı yanıt alabilirsiniz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 144. bekir

  Afyonkarahisar yaylabağı köyünde bulunan yayla termaldeki hissemi satmak istiyorum

  • admin

   Bekir Bey Bize mesaj gönderdiğiniz için teşekkürler.
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Dilerseniz
   0 212 452 52 00
   0 532 225 30 76
   0 532 225 30 76 whatsApp
   Nolu telefonlardan arayıp da hızlı yanıt alabilirsiniz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 145. Resul SEVİNÇLİ

  Devremülkümü SATMAK İstiyorum.
  TARAKLI TERMAL 10/24 KASIM ARASINDA 2017 AİDATI ÖDENMİS ZÜMRÜT EVLER C BLOK GİRİŞ KAT 1+1
  Daire Ölçüleri Salon + Mutfak28.96 m² Yatak Odası11.65 m² Banyo8.11 m² Wc1.97 m² Antre4.6 m² Giriş Antre3.06 m² Balkon7 m² 1+1 Daire Tefrişat • Mutfakta, 5 kişilik mutfak adası. • Yeterli sayıda çatal, bıçak ve yemek takımı, set üstü ocak, aspiratör, buzdolabı, şarjlı el süpürgesi. • Balkonda 5 kişilik teras oturma grubu. • Mutfakta, 5 kişilik mutfak adası. • 81 ekran TV, uydu yayını, 1 adet dahili telefon. • Girişte vestiyer, salonda yatak olabilme özelliğine haiz 1 takım oturma grubu. • Muhtelif duvar pano ve aksesuarları. • Salonda, yatak odasında duvar ve zeminlerde iç mimarın ön gördüğü gerekli aksesuarlar. • Muhtelif perde, tül, nevresim takımları. • Banyoda, acil durum butonu, hilton lavabo, küvet, 1. sınıf armatürler, saç kurutma makinesi. • Yatak odasında çift kişilik yatak, yatağa ait komedin, elbise dolabı

  • admin

   Resul Bey Bize mesaj gönderdiğiniz için teşekkürler.
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Dilerseniz
   0 212 452 52 00
   0 532 225 30 76
   0 532 225 30 76 whatsApp
   Nolu telefonlardan arayıp da hızlı yanıt alabilirsiniz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

   • Resul Sevinçli

    İstenmeyen kontrolü bekliyor

    Mehmet bey 2017 aidatı olarak da 360 lirayı Ödemiş bulunmaktayım. Alan kişi tatili yapacak bu sene aidat Yok.
    Ben acil ihtiyaçtan dolayı 14.500 lira istiyorum

 146. Fatma Zehra Doyduk

  Tatil
  Eşimden bende öğretmeniz

  • admin

   Fatma Hanım Tatil Konusunda nasıl yardımcı olabiliriz.

   • Fatma Zehra Doyduk

    Yarım yada tam pansiyon sıkıcı olmayan bir yer bakıyoruz mutaassıp ailelere uygun mümkünse yarıyıl tatili nde

    • admin

     Fatma Hanım Bize mesaj gönderdiğiniz için teşekkürler.
     Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
     Dilerseniz
     0 212 452 52 00
     0 532 225 30 76
     0 532 225 30 76 whatsApp
     Nolu telefonlardan arayıp da hızlı yanıt alabilirsiniz.
     Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
     Görüşmek dileğiyle İyi günler

 147. Nesrin

  * Devremülkümü KİRAYA VERMEK İstiyorum.
  15 Mayıs – 14 Haziran arası

  • admin

   Nesrin Hanım Bize mesaj gönderdiğiniz için teşekkürler.
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Dilerseniz
   0 212 452 52 00
   0 532 225 30 76
   0 532 225 30 76 whatsApp
   Nolu telefonlardan arayıp da hızlı yanıt alabilirsiniz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 148. Berrin özcan

  Sarottaki devre mülkümü sizin yardımınızda kiraya vermek istiyorum . Tel. 021645***** devrem 10 Mart 24 Mart 1+1 ilgilenirseniz arayın lütfen

  • admin

   Berrin Hanım Bize mesaj gönderdiğiniz için teşekkürler.
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Dilerseniz
   0 212 452 52 00
   0 532 225 30 76
   0 532 225 30 76 whatsApp
   Nolu telefonlardan arayıp da hızlı yanıt alabilirsiniz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 149. ayhan

  C21 dönemi 25 kasımda başlayan ihlas armutludaki 8blokta en üst katta bulunan devre mülkümüzü satmak istiyoruz 5000 lira istiyoruz. ilgilenirseniz görüşebiliriz. iyi çalışmalar

  • admin

   Ayhan Bey Bize mesaj gönderdiğiniz için teşekkürler.
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Dilerseniz
   0 212 452 52 00
   0 532 225 30 76
   0 532 225 30 76 whatsApp
   Nolu telefonlardan arayıp da hızlı yanıt alabilirsiniz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 150. BETÜL KEKİÇ

  KUŞADASI CLUB GOLDEN BİRD TATİL KÖYÜNDE İSTENİLEN TARİHTE KULLANILABİLEN BİR HAFTALIK DEVREMÜLKÜM VARDIR.
  UZUN SÜREDİR SATMAK İSTİYORUM AMA BİR TÜRLÜ SATAMADIM.BU KONUDA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ.
  KAÇ LİRAYA SATARSANIZ SATIN 4 BİN,3 BİN,2 BİN… YETERKİ ALICI BULUN
  SAYGILARIMLA
  İYİ GÜNLER
  İKAMET ADRESİM DE SİZE ÇOK YAKIN YENİBOSNA,ÇOBANÇEŞME

  • admin

   Betül Hanım Bize mesaj gönderdiğiniz için teşekkürler.
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Dilerseniz
   0 212 452 52 00
   0 532 225 30 76
   0 532 225 30 76 whatsApp
   Nolu telefonlardan arayıp da hızlı yanıt alabilirsiniz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 151. Mehmet

  Merhaba, Hangi blokta ve kaçıncı katta daire

 152. AHMET

  İyi günler,

  İhlas armutludan devremulk alımı için bilgi ve güncel satılık ilanlarınızı öğrenebilirmiyim.
  İyi çalışmalar.

  • admin

   Ahmet bey En Güncel Satılık Devremülk ilanlarımızla Alakalı Müşteri Temsilcilerimiz Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..

 153. Nizamettin

  Kaçıncı kat kaçıncıgiriş

 154. Alim Dicle

  HAZİRAN İLKYARI OLA BİLİR UYGUN 10 BİNE KADAR ALABİLİRİM TAKAS YAPARAK 70 85 98 MOLMALIDIR

  • admin

   Alim bey Söylemiş Olduğunuz Fiyatla alakalı olarak Haziranın ilk yarısı Bir daire 98m2 En az 13.000 TL. Başlıyor
   Eğer Haziranın ilk Yarısı bir Daire sahibi olmak istiyorsanız fiyatı artırmanız gerekmekte eğer bu doğrultuda bir düşünceniz olursa biz sizlere yardımcı olmak isteriz

 155. Alim Dicle

  HAZİRAN AYI İÇİ LAZIM BANA BENDE 23 MAYIS23 6 HAZİRAN VAR TAKASTA YAPA BİLİRİM 70M 85 M 98M OLUR ALANA SATA BİRİMDE İLGİNİZİ BEKLİYORUM TEŞEKÜR EDERİM

 156. ABDULLAH

  Sahibinden Armutluda 7 gün tatil 380 TL
  İhlas Armutlu Tatil Köyü YALOVA da devremülk 98 m.kare G giriş 6. Kat,16 nolu devremülk,alışveriş merkezi yanında 2 Oda, 1 Salon, 1 Balkon, Asansörlü, ful eşyalı, ,Sıcak kaplıca suyu banyoda kesintisiz , kapalı yüzme havuzu,aqua park, bowling,sinema, 4×4 Atv, Lunapark ve Faytonlar , bilardo, cocuk parkı, hemen önünde alış veriş merkezi mevcuttur.6 kişiye kadar kalabilecek özellikte daire
  27aralık-2ocak 380 TL
  2ocak-7ocak 360 TL
  27aralık-7ocak 740 TL

  • admin

   Abdullah Bey Bize mesaj gönderdiğiniz için teşekkürler.
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Dilerseniz
   0 212 452 52 00
   0 532 225 30 76
   0 532 225 30 76 whatsApp
   Nolu telefonlardan arayıp da hızlı yanıt alabilirsiniz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 157. admin

  25.11. 2016 Tarihli Yarışmada
  Armutlu Tatil Köyünde 15 Gün 9/23 Aralık Tatili Ücretsiz Tatil Fırsatını Bülent TEZCİ ve değerli eşi Nurten hanım kazanmıştır.
  TEZCİ ailesine Özkara Gayrimenkul olarak iyi bir tatil gecirmelerini dileriz.
  İyi tatiller

 158. Nergiz

  Merhaba
  Armutlu İhlas Tatil Köyünde satilik tam devreniz var mi? Fiyati ne kadar?

  • admin

   Nergiz Hanım Tam devremiz Bulunmakta. Fiyatı ve daire bilgisi ile Alakalı Müşteri Temsilcilerimiz Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..

 159. admin

  Dilek Hanım Müşteri Temsilcilerimiz Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.
  Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..

 160. aydın

  Armutlu Tatil Köyünde Satılık Sömestır dönemi 98m2
  ilandaki sömestir dönemi hangi bloktadır.

 161. Timur Kocaman

  Satılık veya Kiralık Fiyatlar Nekadar Acaba
  535 768 ** **

 162. Mehmet

  27 MAYIS 10 HAZİRAN TARİHLİ 98 M2 DE SATILIK DEVREMÜLK
  Merhaba Kaçıncı katta daire

 163. Kasım

  ARMUTLUU TATİL KÖYÜNDEE SATILIK 12 OCAK–26 OCAKKK
  Enson Fiyatmı

 164. Mahmut

  GAYRİMENKULDEN SATILIK 14 HAZİRAN-28 HAZİRANNNN
  kat nedir acaba

 165. Ümit Yağız

  ARMUTLUDA SATILIK 12 HAZİRAN-26 HAZİRAN DÖNEMİ 98 M2
  18 bin kadar param var düşünürseniz hemen almak isterim.

 166. RIDVAN BAYTUR

  0534 827 ** **
  DEVREMÜL ACİL SATIŞ
  İZMİR DİKİLİ DE YER YERİ GÖRMEK İSTERSENIZ HAYITLI MERADA DİKİLİ YAZARSANIZ TÜM BİLGİLER VAR SENEDE 7 GÜN TATİL KULLANILMAMIŞ 15 GÜNDE BİRİKMİŞ HERŞEY DAHİL ACİLİYETTEN 5.000 TL SATACAM ACİL CEVAP VERMENIZI RİCA EDİYORUM

 167. Gürbüz kuşcu

  0552 345 ** **
  Satınalma
  Sayın yetkili Bölgesi: F Tipi. : 4 Devre. : 24 Satınalmak istiyorum İyi akşamlar

 168. nilgül güneş

  0505662****
  devremülk satisi
  Yalova termalde kat irtifakimi satmak istiyorum 4*1

 169. mevlüt ekin

  *** İlan Numarası: 25678
  *** Blok : 2
  *** Süre : 15 gün
  *** Dönem : 46. Hafta
  *** Bulunduğu Kat : Yüksek Kat
  ***TÜM MASRAFLAR DAHİL FİYAT : 6.600 TL.
  ilanının Gecerlimi

 170. Kasım

  ARMUTLU TATİL KÖYÜNDE SATILIK 12 HAZİRAN-26 HAZİRANNN 98 M2
  merhaba tarihler 12 26 haziran doğrumu

 171. derya gündüz

  1-6 şubat için 3,4,5,katlardan 2daire kiralamak istiyorum ama internette göremiyorum

 172. zeynep i*****

  TELEFON – 0533722****
  MÜLK SAHİBİN ADI SOYADI – Ali i****
  DÖNEM / DEVRE TARİHİ – 6. dönem
  BÖLGE – Ege Bölgesi
  BLOK NO – A/8 BLOK
  KAT NO – 1
  DAİRE NO – 2
  m2 – 50
  ODA SAYISI – 1 ODA 1 SALON
  FİYAT ARALIĞI – 28.000 TL – 30.000 TL ARASI
  TESİS ADI – Heramis Tatil Köyü
  SATIŞ / TAKAS – Satmak istiyorum
  TESİS ÖZELİKLERİ – Türkiye’nin en modern, en kapsamlı ve en değerli termal tatil köyü olma yolunda ilerliyoruz. Denize sıfır bir alanda 350 metre sahil kullanımına sahip Heramis Termal Tatil Köyü; sabah dalga sesleri ile uyanmak, sahilde eşsiz bir yürüyüş yapmak, egenin mavi ve berrak sularında yüzmek için gereTermal & SPA Üniteleri – Termal Havuz – Türk Hamamı – Dinlenme Salonları – Aroma Terapi Üniteleri – Saunalar – Şok Havuzları – Masaj Salonları – Soyunma Odaları – Kafeteryalar – Vitamin Bar – Lobi – Sağlık Üniteleri – Kar Buz çeşmesi – Yağmur Odası – Tuz Terapi – Kondisyon ve Spor Salonları – Kapalı Yüzme Havuzları Aktiviteler – Aqua Park – Thallasso Terapi Havuzları – Sıcak Su Havuzları – Fizik Tedavi Havuzu – Yüzme Havuzları – Çocuk Havuzları – Uzun ve Geniş PlajOYUN ALANLARI – Basketbol – Voleybol – Futbol Sahaları – Tenis Kortları – Squashken tüm şartlara sahiptir.

 173. Eyüp Demir

  Gİttim, en son ocak ayındaydı işte, kadın erkek ayrı havuzları var, plaj olarak hem kadın erkek ayrı hemde karışık plajlar var bu yönden gerçekten çok büyük bi nimek istediğin gibi girebiliyosun

  fiyatlar iyi, denizide güzel

  Ailecek gideceğin için daha da uygun bi yer, kafa dinlemek adına dinlenmek adına gidelebilecek en güzel yerlerden biri armutlu

  tavsiye ederim

 174. Murat Fidan

  6.BLOK YÜKSEK KATTA SATILIK SÖMESTRR DEVRESİİİ 98 M22
  26 aralık 09 ocak dönem 11 blok kat 6 takas düşünür müsünüz

 175. Erhan tunçel

  TELEFON – 536979****
  DÖNEM / DEVRE TARİHİ – 27 Ocak 1 Şubat
  BÖLGE – Marmara Bölgesi
  TESİS ADI – Sarot Termal Vadi
  KİRALAMA / KİRAYA VERME – Kiralamak istiyorum
  BİZE İLETMEK İSTEDİKLERİNİZ – 5 gecelik 2+1 daire kiralamak istiyorum.e mail yoluyla tarafıma ulasabilirmisiniz

 176. admin

  Ayşe Hanım Müşteri Temsilcilerimiz Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.
  Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..

 177. haluk özay

  TELEFON – 532256****
  MÜLK SAHİBİN ADI SOYADI – z.ayla ö***
  DÖNEM / DEVRE TARİHİ – kırmızı dönem
  BÖLGE – Marmara Bölgesi
  ODA SAYISI – 2+1
  FİYAT ARALIĞI – 13.000 TL – 14.000 TL ARASI
  TESİS ADI – Armutlu Tatil Köyü
  SATIŞ / TAKAS – Takas etmek istiyorum
  TAKAS EDİLMEK İSTENEN TESİS – Caprice Termal Palace
  TAKAS EDİLMEK İSTENEN TARİH – C01-(19.Ara-02.Oca)
  BİZE İLETMEK İSTEDİKLERİNİZ – yalova termal palace deki bulunan devremülkümüzü araba karşılığı vermek istiyoruz biz orayı 11500 tl almıştık temiz bir araba olursa değişim yapmak istiyoruz tapusuda vardır

 178. Ayhan K

  53589****
  ihlas armutlu devremülk
  Merhaba ,1 Eylül-15 Eylül tarihleri arasında Armutlu tatil köyünden ön cephe,ara kat,mümkünse iskeleye yakın,manzarası güzel devremülk almak istiyorum.Satışını yaptığınız yerlerden alternatifli olarak blok,m2,tarih ve oabilecek uygun fiyatlarınızı öğrenmek istiyorum.Mail veya Whatsapp dan gönderebilirsiniz.İnceledikten sonra sizlere dönüş yapacağım . Teşekkür ederim

 179. Harun

  ACİLLLL 1.BLOKTA 50M2 ARA KAT 16……30 EKİM ÖZKARA GAYRİMENKUL başlıklı ilanla ilgili olarak
  Merhaba ilanınız hala aktuelmi?

 180. Armağan Kirmaz

  Ankara/Beypazari Akropol Termal Mega Kent de bulunan 1+1 devremulkumu kiraya vermek istiyorum lutfen geri dönüş yaparmisiniz

 181. Alim Dilce

  çok teşekür eder başarı dilerim alim dilce

 182. Ergün durmuş

  0531644****
  Satılık Devremulk
  Satışa sunmak istedigim devremulk’üm bar yardimci olursaniz sevinirim….

 183. SEYİT ALİ BARUTCU

  TELEFON – 0531799****
  DÖNEM / DEVRE TARİHİ – ekim
  BÖLGE – İç Anadolu Bölgesi
  TESİS ADI – Mevlana Kaplıcaları
  KİRALAMA / KİRAYA VERME – Kiraya vermek istiyorum
  TESİS ÖZELİKLERİ –
  BİZE İLETMEK İSTEDİKLERİNİZ – 20 yıllığına satın aldığım Mevlana Kaplıcaları Köşk Termal Tesislerindeki 15 günlük kullanım hakkımı kiraya vermek istiyorum. bu konuda bilgilendirrilmek isterim. saygılarımla…

  • admin

   Seyit Ali Bey Talebinizle Alakalı Müşteri Temsilcilerimiz Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.
   Bizleri tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..

 184. fatih yılmaz

  TELEFON – 0534892****
  KATILMAK İSTEDİĞİNİZ TANITIM ORGANİZASYONU – Göral Termal
  KATILACAK KİŞİ SAYISI – 2 Kişi
  KATILMAK İSTEDİĞİNİZ GÜN – Cumartesi
  NEREDEN KATILACAKSINIZ – yerinde bilgi almak için

 185. ibrahim özmen

  0533 342****
  kuş adası mavi kelebeklerde iki hafta ayrı ayrı ömür boyu devre seçme imkanı tapulu herbir hatası 11000 olup pazarlık varpayı artı her türlü(takas) araba arsa fiyat farkın ödeme yapılır

 186. Semra

  06D19B** kodlu 98m2 lik devremülküm satılıktır, bilginize…

 187. Hümeyra L.

  10.08.2016 -15.08.2016 arasi üc cocukla kisa bir tatil yaptik. Bu kadar uygun fiyata islami ortamda eglence, deniz ve havuz türkiyede yok. Augustosta bayanlar plajinda denkz cok güzel ve kumuda boldu. Sadece bayanlara oldugu icin fazla rahatsiz etmiyor. Baylar plaji var. Etkenlik anlaminda hersey mevcut. Tatilcileri kaliteli ve islami aileler cogunlukta. Başka yerlerde neredeyse 6 katini ödemektense burayi herzaman tercih ederim. Manzarasi ve temizligi süper.

 188. Sinan Çavun

  0536344****
  Kiralık devremülk
  Ağustos sonu veya Eylül ayında 1 haftalık 2 odalı devremülk kiraları ne kadar?

 189. nazmi sahin

  0555985****
  kiralama
  23-01 ağustos arası kiralamak için

 190. Murat EFİR

  Merhabalar,

  04A**A12 SATILIK 48,000.-TL

  30 Haziran – 13 Temmuz ( Bugün başlıyor)

  Acil ihtiyaçtan;

  04. Blok, A Giriş, ** Nolu ( A12 Devresi) dairemi satmak istiyorum. Aidatı ödenmiştir.

  Murat EFİR

  0 530 066 ** **

  İstanbul – İçerenköy

 191. Taner Sözce

  Özkara GAyrimenkul un Armutlu tatil köyündeki devremülk için verdiği hizmetinden ve sonuç odaklı çalışmasından son derece memnun kaldım. Bu ülkenin, işini seven ve işinin hakkını veren Özkara Gayrimenkul gibi gayrimenkul danışmanlığı firmalarına ihtiyacı var.

 192. Mustafa Derin

  Merhaba,

  Nasilsiniz, insaallah iyisinizdir. Hayirli Ramazanlar dileriz.

  Biz Ihlas Armutlu Tatil Koyundeki devremulkumuzu bu sene 3 gun kiraya verme niyetindeyiz. Devremulkumuz, 11. blok, 15. giris, daire no 5’tir. Kiraya verebilecegimiz tarihler; 18, 19 ve 20 Temmuz. Baska bir ifadeyle bayram gunleri.

  Size sormak istedigim, sizin araciliginizla kiraya vermekle, Ihlas arasinda ne gibi farkliliklar var?

  Hayirli aksamlar,

  Mustafa Derin

  Naciye Derin

 193. Kürşad SÜRMEN

  0532682****
  Kiralık Devremülk
  Sayın Yetkili, Antalya ili, Alanya ilçesinde bulunan Petrokent tatil sitesinden 21.08.2016 tarih girer 27.08.2016 tarihinde çıkar 6 kişilik ev kiralamak istiyorum benimle irtibata geçerseniz sevinirim. İyi Çalışmalar…

 194. mehmet çalışır

  TELEFON – 505221****
  DÖNEM / DEVRE TARİHİ – 12-19 ağustos veya 16-23 ağustos
  BÖLGE – Ege Bölgesi
  FİYAT ARALIĞI – 0 TL – 300 TL ARASI
  TESİS ADI – Heramis Tatil Köyü
  KİRALAMA / KİRAYA VERME – Kiralamak istiyorum

 195. MUSTAFA KAYA

  TELEFON – 507840****
  DÖNEM / DEVRE TARİHİ – her dönem
  BÖLGE – Ege Bölgesi
  CEPHE –
  BLOK NO – A BLOK
  KAT NO – 2
  DAİRE NO –
  m2 – 75
  ODA SAYISI – 2
  FİYAT ARALIĞI – 500 TL – 1.000 TL ARASI
  TESİS ADI – Aydın Termal
  KİRALAMA / KİRAYA VERME – Kiraya vermek istiyorum

 196. Naglaa khalil

  Hi
  I need to rent an apartment in ihlas armutlu tatil koyu in june ( haziran )

  I need to contact some one speaks English or Arabic
  Thank you

  • admin

   Naglaa khalil Thank you for sending us a message.
   Relevant to your claim We are trying to respond as soon as possible. We will respond to you as soon as possible.
   Us
   0 212 452 52 00
   0 532 225 30 76
   0 532 225 30 76 whatsApp
   You can call from Nolu phones and get a quick response.
   Thank you for choosing us ..
   Good day

 197. Telefonda görüştüğümüz üzere Club Patara’ daki tapulu 14/9-29/9

  Telefonda görüştüğümüz üzere Club Patara’ daki tapulu 14/9-29/9
  devremülk ile ilgili resimleri gönderiyorum. Ünite No.112 Devre 18’dir.
  Satış bedeli 10.000.-TL kira 1.500.-TL’dir.

  İlgilenirseniz devremülkün konumu itibarile daha fazla bilgi
  gönderebilirim.

  Ercüment Akbaş

  0532 216 ****

  • admin

   Ercüment Bey Talebinizle Alakalı Müşteri Temsilcilerimiz Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.
   Bizleri tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..

 198. bünyamin a.

  MÜLK SAHİBİN ADI SOYADI : bünyamin a*****
  DÖNEM / DEVRE TARİHİ : temmuz ayının son haftası
  BÖLGE : Kıbrıs
  CEPHE : batı
  TESİS ADI : Primary Holiday Village
  SATIŞ / TAKAS : Satmak istiyorum
  TAKAS EDİLMEK İSTENEN TESİS : Armutlu Tatil Köyü
  TAKAS EDİLMEK İSTENEN TARİH : C01-(19.Ara-02.Oca)
  TESİS ÖZELİKLERİ : 24 villalı tatil koyü denize 300 m villa
  BİZE İLETMEK İSTEDİKLERİNİZ : 24 villalı tatil koyü denize 300 m villa

 199. Adem Ali Topaler

  Merhaba Nedim bey;

  07/06/2014 – 2106/2014 tarihleri arasında Balıkesir Güre İlçesinde mevcut Asytra Termal Resort Spa tesisinde Residans Long A Blokta 2 haftalık devremülkümü sizin aracılığınız ile
  kiralatmak istiyorum.İlgilenirmisiniz, yardımcı olabilirmisiniz.İsterseniz oda ve tesisin fotoğraflarını gönderebilirim, iyi çalışmalar dilerim.

  • admin

   Adem Ali bey Bize mesaj gönderdiğiniz için teşekkürler.
   Talebinizle Alakalı Mümkün olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. En kısa zamanda size yanıt vereceğiz.
   Dilerseniz
   0 212 452 52 00
   0 532 225 30 76
   0 532 225 30 76 whatsApp
   Nolu telefonlardan arayıp da hızlı yanıt alabilirsiniz.
   Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..
   Görüşmek dileğiyle İyi günler

 200. hakkı karadağ

  10 blok daire 18 – 21 nisan 05 mayıs dönemi devre mülkümü satmayı düşünüyorum

  tel: 0551 109 ** **

  hakkı karadağ

 201. Mert Aydoğan

  TELEFON – 0532561****
  DÖNEM / DEVRE TARİHİ – Yüksek yaz 9 Ağustos 16 Ağustos
  BÖLGE – ccf-dead-state
  CEPHE – Güney
  BLOK NO – B blok
  KAT NO – 1
  DAİRE NO – 5
  m2 – 78
  ODA SAYISI – 1+1
  FİYAT ARALIĞI – 6.000 TL – 6.500 TL ARASI
  KİRALAMA / KİRAYA VERME – Kiraya vermek istiyorum
  TESİS ÖZELİKLERİ – Antalya Alanya avsallarda modern saraylar tatil köyü İslami muhafazakâr

 202. murat tiryakioğlu

  TELEFON – 532522****
  MÜLK SAHİBİN ADI SOYADI – murat tiryakioğlu
  DÖNEM / DEVRE TARİHİ – 17. hafta, 22 Nisan 29 Nisan
  BÖLGE – Kıbrıs
  DAİRE NO – 104
  m2 – 60
  ODA SAYISI – 2
  FİYAT ARALIĞI – 15.000 TL – 17.000 TL ARASI
  TESİS ADI – Primary Holiday Village
  SATIŞ / TAKAS – Satmak istiyorum

 203. E.Akbaş

  SATILIK TAPULU DEVREMÜLKÜM İLE İLGİLİ BELGE VE RESİMLER EKTE GÖNDERİLMİŞTİR
  CEP TEL No. 0532 216 ****

  Hayırlı işler dilerim.

  E.Akbaş

 204. ahmet güneş

  TELEFON – 003165569****
  DÖNEM / DEVRE TARİHİ – yaz dönemi.tarih istenilen zamana ayarlanabilir.
  BÖLGE – İç Anadolu Bölgesi
  CEPHE – havuz manzara
  FİYAT ARALIĞI – 0 TL – 300 TL ARASI
  TESİS ADI – Hitit Ayaş Termal
  KİRALAMA / KİRAYA VERME – Kiraya vermek istiyorum
  TESİS ÖZELİKLERİ – TERMAL TESİS.
  BİZE İLETMEK İSTEDİKLERİNİZ – Benim 3 adet 15 er günlük devremülkümü bir haftalık veya 15 günlük olarak kiraya vermek istiyorum.devremülküm 1+1,2+1,3+1 şeklinde.

 205. Suna L.

  armutlu Tatil köyü devremülk alma konusunda Her aşamada verilen hizmetlerden fazlasıyla memnun kaldım. Arkadaşlarıma tavsiye edeceğim.

 206. Zakir B.

  Sizinle karşılaşmış olmaktan ve görüşmelerimiz süresince sizinle yol almaktan dolayı çok memnunuz. Deneyiminiz ve verdiğiniz güvene istinaden sizle çalıştık ve sayenizde bugün Armutlu tatil köyünde bir devremülk sahibiyiz.

 207. Mirza K.

  Özkara Gayrimenkulden Armutlu Tatil köyünde devremülk aldık.Eşim ve bana çok yardımcı oldular.Fiyat konusunda da hiç zorluk çıkarmadılar.Çok teşekkür ederiz.İyi çalışmalar,hayırlı satışlar.

 208. Murat Ş.

  Merhaba, öncelikle bizlere verdiğiniz müşteri memnuniyetinden dolayı çok teşekkür ederim. Sayenizde Armutlu tatil köyünde istediğimiz daireyi bulduk.. Teşekkürler..

 209. Dilek A.

  Özkara Gayrimenkule satış sürecinde ve sonrasında bize vermiş olduğu destek ve güvenden dolayı teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.

 210. Çınar N.

  Armutlu tatil köyü ile ilgili Çok bilgili emlak sitesi Özkara Gayrimenkul, yatırım yapma, satın alma, satma ya da kiralama gibi konularda size yardımcı olarak doğru Dönemi bulmanızı sağlar.

 211. Süleyman L.

  Armutlu tatil köyü Kiralama konusunda Çözüm odaklı yaklaşımları, ilgileri ve pozitif bakış açıları için teşekkür ederim.

 212. Yakut C.

  Kıymetli emekleri ve yardımları için çok teşekkür ederiz. Tüm süreçlerde çok güzel ve hızlı bir şekilde yardımcı oldular

 213. Cihan Y.

  Alanında uzman hitabeti düzgün, bilgili, ilgili, güvenilir sistemli bir meslek erbabı elemanları. Armutlu Tatil köyünde daire alım satım işlemleri esnasında her türlü olasılığı düşünüp ayarlayıp hazır olarak bize sundukları için herhangi bir zorlukla karşılaşmadan süreci tamamladık. Herşey için çok teşekkür ederiz

 214. Gülhan D.

  Armutlu tatil köyü Kiralık daire sürecinde fiyatlama ve iletişim açısından çok yardımcı oldular. Emekleri için çok teşekkür ederim

 215. Canan K.

  İlgili, bilgili, kibar ve profesyoneller

 216. Selma U.

  Özkara Gayrimenkulu internet üzerinden telefonla ulaşıp aradım. Kendileri hemen ilgilendi benimle Armutlu tatil köyündeki devremülkümüzle ile ilgili gerekli ekspertizi yapıp en uygun kira bedelini belirledi. 10 gün içinde kiralama yapıldı. İşini önemseyen, severek yapan bir emlak ofisi. Kendisine çok teşekkür ederim.

 217. Mahmut Z.

  Tecrübelerine ve ilgilerine son dakikaya kadar olan iletişim ve özverilerine çok teşekkür ediyorum

 218. Akif H.

  Kıymetli emekleriniz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederiz. Armutlu tatil köyü kiralama işleminde Tüm süreçlerde çok güzel ve hızlı bir şekilde yardımcı oldunuz

 219. Kasım İ.

  İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

 220. Rüştü M.

  Armutlu Tatil köyündeki DevreMülkümü kısa sürede pazarladılar, bunun için çaba sarfettiler. Müşteri ilişkileri oldukça iyi

 221. Ferdi A.

  Armutlu Tatil köyünde bulunan Devremülkümü kısa sürede sattılar. Kendilerine emekleri için teşekkür ederim

 222. Aycan M.

  Özkara Gayrimenkul sayesinde 5 ayda satamadığım Armutlu tatil köyündeki dairemi 15 gün içinde sattım. Başarılı bir süreçti.

 223. Salih F.

  Sorunsuz süreç, güzel iletişim ve profesyonel yaklaşım için teşekkürler. Armutlu tatil köyünün tarihçesi ile ilgili bilgiler için de teşekkürler.

 224. Ayşe H.

  Özkara Gayrimenkul sayesinde Armutlu Tatil köyünde bulunan Devremülkümüz kiralamamızdaki süreçte ilgili titiz ve iki tarafında menfaatine güven veren bir firma. Başarılarının devamını dilerim. Biz memnun kaldık.

 225. Kazım L.

  Özkara Gayrimenkul ün armutlu tatil köyü ile ilgili bilgisi ve tecrübesi ile işini çok iyi yapan ender bir gayrimenkul firması. Armutlu tatil köyündeki devremülklerin Piyasası ve emlak sektörüne çok hakimler. Yaklaşık 2 yıl devremülkümüzü çok kısa sürelerde kiraladılar. Kendilerine teşekkür ediyorum.

 226. Zeynp Ö.

  Arkadaşımın Armutlu tatil köyündeki devremülkü 1 hafta gibi kısa sürede devir etmesine yardımcı oldular

 227. Pınar S.

  Armutlu tatil köyünde satılık daire arayışımızda yardımlarınız için teşekkür

 228. Lütfü Ü.

  Armutlu tatil köyünden nisan dönemi devermülk almak istiyorum yüksek katta

 229. Özcan E.

  ihlas armutlu tatil köyünde 2+1 devremülk düşünüyorum önere bileceğiniz bir daire varmı

 230. Remzi T.

  Armutlu tatil köyü tam olarak nrden bilgi alabilirmiyim

 231. Yılmaz K.

  Ihlas armutlu tatil köyünde neler var?

 232. Selma Z.

  Ihlas armutlu tatil köyünde taksitli satışınız bulunmaktamı

  • ozkara

   Selma Hanım Talebinizle Alakalı Müşteri Temsilcilerimiz Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.
   Bizleri tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..

 233. Sibel R.

  armutlu tatil köyüne ulaşım nasıl

  • ozkara

   Sibel Hanım Talebinizle Alakalı Müşteri Temsilcilerimiz Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacaktır.
   Bizleri tercih ettiğiniz teşekkür ederiz..

 234. Sezai A.

  Armutlu tatil köyünde devremülk almayı düşünüyorum bu konuda bilgi verirmisiniz

 235. Adem T.

  Özkara gayrimenkul olarak armutlu tatil köyündeki yapılan inşaat ile ilgili detaylı bilgi verdiğiniz için çok teşekkür ederim

Yorum Bırakın

                                                                                                                                               Apple                              Android                             Microsoft

Özkara Gayrimenkul © Tüm Hakları Saklıdır. 2002 - 2023